Головна : Новини

Основні переваги меблів на замовлення

, 16:36
0 259

На сьогоднішній день існує величезний вибір різних меблів. Вони діляться насамперед на готові (стандартні) і меблі на замовлення (за індивідуальними проектами). Причому якщо раніше меблі на замовлення виготовлялися кустарним методом, аматорами, гаражниками, то зараз і великі фабрики надають таку послугу. Меблі за індивідуальним проектом мають незаперечні переваги перед стандартними.

Це перш за все можливість втілити свої задумки, як говорив герой Нікуліна - з перламутровими ґудзиками, пам'ять пам'ятаєте як він не міг знайті у магазинах саме потрібні йому речі і доводилося далі шукати? Звернувшись в дизайн студію, вам допоможуть знайті саме ваш варіант, запропонують широкий спектр колірного рішення, великий вибір матеріалів, різну фурнітуру. Причому ви точно будете знати, з чого зроблені ваші меблі, яка в них якісь і комплектуючі яких виробників використовуються. Додамо, що гарантійний термін таких виробів, як правило, на багато більший ніж у стандартних.

Наприклад, шафа-купе в магазині: має стандартний наповнення, набір полиць, ящиків і штангу для вішалки. А вам потрібно туди ще вписати прасувальну дошку, пилосос, а можливо влаштувати там робочий куточок для шиття або навіть влаштувати у шафі міні кабінет, як бути? Вихід є! Шафа-купе на замовлення з легкістю втілить всі ваші побажання.

Ще однією безперечною перевагою меблів на замовлення є можливість не просто вписати меблі в інтер'єр, а вбудувати в нішу саме вашого розміру, або відокремити зону в квартирі, використовуючи тільки розсувну систему без задньої стінки, монтуватися безпосередньо до стелі, стіни або підлоги. Тім самим простір використовується з максимальній користю, охороняється підлогове покриття від подряпин, а іноді ще й економляться кошти (немає потреби стелити ламінат під шафу, наприклад).

При виборі кухні ми теж не завжди можете знайті стандартні меблі, які впишуться у ваші розміри, не залишить зазорів, порожнього простору, врахує розміщення сантехніки, газові труби, дозволить помістити техніку у потрібних вам місцях. Вибираючи кухню під замовлення, ві можете бути впевнені, що все виявиться на своєму місці, простір буде використано максимально раціонально і зручно саме вам.

Однак існує думка, що меблі на замовлення зазвичай на порядок дорожчі стандартних і багато хто навіть не розглядають дизайн студії при виборі обновок для квартири або будинку, а витрачають багато часу на пошуки мало мальськи відповідних міблів в меблевих магазинах. Часи змінюються і сьогодні меблі за індивідуальним проектом - не на багато відрізняється ціною від стандартних магазинних. Причому дизайнер зможе вписати проект в ваш бюджет, врахувати безліч аспектів як функціонального, так і естетичного характеру.

Отже, ми бачимо, що меблі на замовлення мають безперечні переваги, при відмінній якості смороду володіють індивідуальністю, функціональністю і довговічністю.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ