здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Олігозооспермія - не вирок

Серпень 31 2016

У німецьких центрах репродуктивної медицини VivaNeo щорічно проводиться понад 20 тисяч успішних операцій по штучному заплідненню. Часто причиною такого розвитку подій стає недолік сперматозоїдів в еякуляті чоловіки, не дозволяє зачати ембріон. (саме так називається ця патологія) у цій мережі клінік проводиться досить успішно і багатогранно.

У витоків проблеми

За даними ВООЗ сперма чоловіка в нормальному стані повинні містити близько 60 млн. сперматозоїдів. Така концентрація дозволяє говорити про можливість успішного природного запліднення яйцеклітини. В іншому випадку вірогідність зачаття зменшується в рази, відповідно стадії патологічного стану.

Так при діагностуванні олігозооспермії першій стадії (вміст сперматозоїдів на рівні 40 млн.) стане успішною лише кожна четверта спроба (25%). Друга стадія порадує лише 15% пар (концентрація сперматозоїдів від 20 до 40 млн.). Третя - близько 3%, а четверта і зовсім залишить всі спроби безрезультатними, так як вміст статевих клітин в еякуляті становить менше 5 млн.

Методики

Причин, що викликають розвиток патології предостатньо, тому стратегія лікування будується на етіології та ступеня вираженості. На початкових стадіях застосовуються терапевтичні підходи, метою яких стає купірування предрасполагающего до патології стану або захворювання. Якщо ці методи виявляються недієвими, і патологія переходить у складні 3 і 4 стадії, то неминуче вдаються до репродуктивній медицині.

В умовах клініки VivaNeo використовують такі підходи:

  • ЕКО. Штучне екстракорпоральне запліднення полягає у витягу з еякуляту чоловіки активних сперматозоїдів, а з яєчників жінки - яйцеклітин. Обидва види статевих клітин з'єднуються у нормальній мікрофлорі, а потім поміщаються в порожнину матки;
  • ІКСІ. Цей метод в деякому роді схожий на попередній, тільки введення сперматозоїда в яйцеклітину відбувається примусово;
  • ІМСІ. Розвиток попередньої методики, для якої характерна підвищена увага до селекції сперматозоїдів перед заплідненням;
  • ПІКС. Цей підхід виключає можливість застосування сперміїв з різними генетичними відхиленнями.

Крім цих методів фахівці активно практикують так звану штучну інсемінацію, яка тісно пов'язана з періодом овуляції жінки.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

← Лікування овуляційного... Які функції виконує... 
Переглядів: 208
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен