Головна : Новини

Олігозооспермія - не вирок

, 23:06
0 317

У німецьких центрах репродуктивної медицини VivaNeo щорічно проводиться понад 20 тисяч успішних операцій по штучному заплідненню. Часто причиною такого розвитку подій стає недолік сперматозоїдів в еякуляті чоловіки, не дозволяє зачати ембріон. (саме так називається ця патологія) у цій мережі клінік проводиться досить успішно і багатогранно.

У витоків проблеми

За даними ВООЗ сперма чоловіка в нормальному стані повинні містити близько 60 млн. сперматозоїдів. Така концентрація дозволяє говорити про можливість успішного природного запліднення яйцеклітини. В іншому випадку вірогідність зачаття зменшується в рази, відповідно стадії патологічного стану.

Так при діагностуванні олігозооспермії першій стадії (вміст сперматозоїдів на рівні 40 млн.) стане успішною лише кожна четверта спроба (25%). Друга стадія порадує лише 15% пар (концентрація сперматозоїдів від 20 до 40 млн.). Третя - близько 3%, а четверта і зовсім залишить всі спроби безрезультатними, так як вміст статевих клітин в еякуляті становить менше 5 млн.

Методики

Причин, що викликають розвиток патології предостатньо, тому стратегія лікування будується на етіології та ступеня вираженості. На початкових стадіях застосовуються терапевтичні підходи, метою яких стає купірування предрасполагающего до патології стану або захворювання. Якщо ці методи виявляються недієвими, і патологія переходить у складні 3 і 4 стадії, то неминуче вдаються до репродуктивній медицині.

В умовах клініки VivaNeo використовують такі підходи:

  • ЕКО. Штучне екстракорпоральне запліднення полягає у витягу з еякуляту чоловіки активних сперматозоїдів, а з яєчників жінки - яйцеклітин. Обидва види статевих клітин з'єднуються у нормальній мікрофлорі, а потім поміщаються в порожнину матки;
  • ІКСІ. Цей метод в деякому роді схожий на попередній, тільки введення сперматозоїда в яйцеклітину відбувається примусово;
  • ІМСІ. Розвиток попередньої методики, для якої характерна підвищена увага до селекції сперматозоїдів перед заплідненням;
  • ПІКС. Цей підхід виключає можливість застосування сперміїв з різними генетичними відхиленнями.

Крім цих методів фахівці активно практикують так звану штучну інсемінацію, яка тісно пов'язана з періодом овуляції жінки.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ