Головна : Новини

Застосування щіток і швабр для наведення чистоти

, 21:42
0 273

Неможливо гарантувати забезпечення належного рівня чистоти на території житлової та офісної зони без грамотного задіяння спеціалізованого прибирального інвентарю, представленого всілякими щітками і швабрами для підлоги.

Пітерська компанія «Крипс» пропонує зацікавленій споживчій аудиторії першокласний збиральний інвентар від знаменитого данського бренду «VIKAN», який вважається справжнім еталоном якості, безпеки і надійності.

Значний асортимент професійного прибирального інвентарю зосереджений на сторінках сайту krips.ru, де можна ознайомитися з основними практичними характеристиками виробів.

Функціональне призначення щіток і швабр

Використання всіляких щіток і швабр екстра-класу надзвичайно затребуване на теріторіях підприємств харчової промисловості, приміщення яких зобов'язаннями зобов'язані постійно підтримуватися в ідеальну чистоті. Результативне прибирання сухих і вологих приміщень може бути забезпечене тільки завдяки дивовижної функціональності професійних швабр.

В основі виготовлення чудових щіток і швабр лежати відмінний поліпропілен і поліестер, наділені бездоганним якісним складом. Величезний асортимент очисного обладнання має істотну кількістю щіток абсолютно різної твердості.

Великий вибір щіток

Приголомшливі щітки з м яким, середнім і жорстким ворсом стануть гідним поповненням в інструментарій сучасних клінінгових організацій. Чудові щітки з жорстким ворсом прийнято задіяти, щоб ефективно видалити налиплий бруд разом із залишками усілякого важкого сміття.

Мягковорсові щітки життєво необхідні для нейтралізації легких грязьових мас і пилу. Значною популярністю серед багатого різноманіття інструментів користуються ексклюзивні швабри «Vikan», відмітною характеристикою яких є термостійкий ворс, завдяки чому можна здійснювати дієве прибирання з поверхонь значної температури.

Стійкі і застарілі забруднення під силу видалити тільки істинним майстрам клінінгового справи, що володіють якісними інструментами для очищення. Завдяки застосуванню чудових швабр і щіток екстра-класу з'єднання являтися виняткова можливість зробити приміщення чистимо, затишне і охайним!

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ