Головна : Новини

Мильна основа в миловарінні

, 21:21
0 270

Без неї ні один миловар НЕ здатен створити гарне хендмейд мило. Звичайно, ві можете спробувати зробити нове мило з нуля, що набагато складніше, ніж скористатися готовою мильною основою.

Купити мильну основу на сьогоднішній день не складає труднощів. А вісь придбати мильну основу хорошої якості за доступною ціною - це вже куди складніше. Тут необхідно проявити фантазію, запастися терпінням і, як то кажуть, далі вовка ноги годують. Мильна основа - це універсальний матеріал для створення оригінальних кольорів, з доповненнями ефірних масел шматочків мила ручної роботи.

Мило з якісної мильної основи можна подарувати знайомим, друзям, презентувати близьким родичам! Це відмінний подарунок будь-якій людині незалежно від її віку і статі. До речі, придбати якісну мильну основу можна в інтернет-магазині .

Для виготовлення мила своїми руками Ви можете купити мильну основу двох видів: прозору і matovu. Матова відрізняється від прозорою тім, що до їх складу доданий діоксид титану, який, в свою чергу, надає мильній основі матовість і білий колір.

Для того щоб мильна основа НЕ сушила шкіру до неї додають масла. Мильна основа високої якості прекрасно ріжеться, а також легко відстає від форми, відмінно милиться і по своїй структурі дуже пластична.

Сьогодні в Росії широкого поширення отримали латвійська, китайська, англійська і німецька мильні основи. У кожної з цих основ є свої особливості:

  • Англійська. Вона дуже пластична, легко ріжеться, добре милиться і не сушити шкіру;
  • Латвійская. Данна основа менш прозора, альо при тепловій обробці під час миловаріння набуває ідеальної прозороті і ні в чому не поступається англійській;
  • Китайська. На сьогодні - це ще не повністю вторований звір, але дана мильна основа зарекомендувала себе з найкращої сторони. При правильному підході до творчої справи мило з даної основи виходить казково красивим і ароматним.

Якщо Ви допустили якусь помилку або в ході миловаріння розумієте, що мило може стати ламким, то додайте в нього гліцерину (1 чайна ложка на 100 грам). І ламкість міла буде усунена.

Хендмейд мило

Мило ручної роботи у багато разів краще покупного: Ви самі з любов'ю його нікого, знаєте його склад, його компоненти, що виключає можливість алергії. Мило, приготовлене в домашніх умови, буде радувати Вас тім ароматом, яким Ви самі захочете. В процесі миловаріння НЕ обов'язково для запаху додавати штучні чи квіткові ароматизатори, Ві можете додати крапельку своїх улюблених парфумів!

Мильна основа сама по собі не повинна володіти жодним запахом. Вона повинна бути нейтральним матеріалом для миловара.

Мило з мильної основи, приготоване дбайливими руками, порадує малюка. Мило з якісної мильної основи можна створювати різної форми і кольорів, з додаванням сухоцвітів. Якщо ж у Вас немає форми для мила, або по якійсь причині немає можливості на даний момент придбати її або нею скористатися, то Ви можете використовувати інші підручні форми. Наприклад, формою для міла може бути стакан або глибока кришка. Застигле мило зі склянки можна порізати кружальцями, а мило з глибокої кришки буде оригінально відрізнятися бічним різьбленням. На даних формах для міла Ви можете викласти свої ініціали або будь-яке інше коротке слово, наприклад, ім'я з пелюсток квітів, і тоді Ваше мило буде іменним.

Мильна основа дає кожній людині величезні можливості для втілення творчих ідей і задумів у реальні красиві шматочки мила.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ