Головна : Новини

Що таке ароматерапія для волосся?

, 12:20
0 255

Хочете, щоб ваші волосся привертали загальну увагу і струмували водоспадом дуже пишних локонів? Тоді вам необхідно в обов'язковому порядку зверніть свою увагу на ароматерапію для волосся, будьте впевнені – результат буде неперевершеним!

Ми не будемо повторюватися і говорити про те, що всі жінки без виключення мріє про густих, красивих волоссі. Але екологія, не завжди здорова їжа, постійні стреси, божевільний темп нашого життя, відсутність можливостей часто бувати на свіжому повітрі і природою є тими факторами, що негативно впливають на весь організм людини в цілому і на його волосся, зокрема. Ароматерапія для волосся є 1-їм метод поправити ситуацію на краще. Можливо вона дещо забута, правда дуже популярна останнім часом. До речі, якщо вам потрібен якісний , то придбати його можна в інтернет-магазині mintorganic.com.

Трохи історії

Арматерапия була відома й активно використовувалася ще в стародавні часи, не дарма ведичні рукописи стародавньої Індії і єгипетські трактати розповідають про чудесні якості різних масел. А вже в 20 ст. величезний внесок у розвиток ароматерапії привнесли лікар Жан Вальне і вчений Рене-Моріс Гаттефосс. Завдяки застосуванню ефірних масел на практиці, а також їх досліджень, вдалося дізнатися самі корисні властивості різних речовин, а також їх благотворний вплив на людський організм.

Ароматерапия для волосся в себе включає як масаж шкіри голови, так і різні живильні маски, бальзами для волосся і засоби для їх ополіскування – тобто всі ті процедури, що виготовляються за допомогою ароматичних засобів. Використовуючи ефірні масла, призначені для догляду за волоссям, ви можете зміцнити свої волосся, прискорити їх зростання, відновити структуру і позбутися від проблем, що властиві жирним або сухим волоссям.

Важливо!!!

Є певні правила, що обов'язково потрібно дотримуватися застосовуючи ефірні масла. Таким чином, безпосередньо перед застосуванням будь-ефірної олії, бажано пройти тест на алергію. Якщо в кінцевому підсумку ви відчуєте неприйняття певного аромату, тоді не варто на собі експериментувати, навіть якщо дане масло буде мати дуже високі лікувальні властивості.

Ароматерапія не вимагає складних спец. навичок і знань, дотримання яких дає можливість досягти дуже хороших результатів.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ