здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Що таке пропіленгліколь?

Листопад 02 2016

Дуже багато людей не один раз чули назву цієї унікальної речовини, але переважна більшість не зовсім розуміють її цінність і гостру необхідність застосування в деяких ситуаціях. Що ж це за речовина така, навіщо вона була створена і, головне, чим ця речовина може допомогти людині .

Отже, пропіленгліколем прийнято називати безбарвне з'єднання єднання органічного типу, яке практично не має запаху. Це прозора рідина, дещо у язка за своєю консистенцією, яка також має слабо виражений солодкуватий смак.

Сьогодні, фармацевтичний ринок також пропонує покупцям кілька аналогів пропіленгліколю в різних упаковках - це так звані в середовищі професіоналів 1,2-пропандіол або ж тій же пропан 1,2-діол, ну і, звичайно, α-пропіленгліколь, відзначимо, що дані речовини не мають нічого спільного з такою речовиною як його ізомер, так звань медиками пропан-1,3-діол (або ж β-пропіленгліколь).

Важливо сказати, що пропіленгліколь вважається прекрасним розчинником величезної кількості найрізноманітніших за своїми класами з'єднання єднань. Наприклад, з цією речовиною повністю (без утворення залишку) змішується переважна більшість існуючих у світі низькомолекулярних органічних сполук, особливо тих, які містять в собі кисень або азот. До таких сполук прийнято відносити:

  • Практично всі одноатомні спирти (скажімо метиловий спирт, етиловий спирт, ізопропіловий або н-бутиловий спирт, обов'язково н-аміловий спирт і фенілетиловий спирт);
  • Будь-які етилен - і / або ж пропіленгліколі, так само як і більшість їх ефірів;
  • Численні кислоти (включаючи оцтову, діетилоцтову, валеріанову, олеїнову та інші);
  • Більшість альдегідів (серед яких анісові, бензойні, гірчичні, саліцилові, фурфуролові та інші альдегіди) і, так званих, кетонів (скажімо таких як ацетон, як α-іонон, або як метілізопропіл - з метилізобутилкетоном).
  • Безліч складних ефірів;
  • Більшість амінів й інших азотовмісних сполук.

Основні властивості пропіленгліколя

До речі, саме ця добавка є прекрасним розчинником, а також консервантом для багатьох харчових продуктів. Іноді ця добавка може також використовуватися для виробництва тютюнових виробів, численних кормів для домашніх тварин. Крім цього саме вона є одним із самих основних інгредієнтів в рідинах, які використовуються при палінні електронних сигарет.

Також застосування пропіленгліколя цілком можливе і при виробництві деяких засобів призначених для особистої гігієни жінок або для косметики. Йдеться перш за все про такі засоби, як численні еліксири, маски, креми чи лосьйони для обличчя тіла. Ця ж добавка найчастіше зустрічається у складі сучасних шампунів, емульсій для волосся, зубних пастах, кремах і навіть в помадах.

Воістину, унікальна властивість пропіленгліколя - трохи підвищувати або знижувати температуру більшості рідин, в підсумку дозволяє виробнику використовувати цю речовину в складах різних анти-обледенілих рідин так необхідних для роботи літаків. Входити ця речовина також до складу більшості антифризів, призначених для відмивання скла в автомобілях.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

← Меблі з ротанга -... Що собою являє мікоплазмоз? 
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен