Головна : Новини

Що таке натуральна косметика?

, 21:44
0 220

У даній статті ми розглянємо, що означає термін «натуральна косметика» в промислових масштабах і розповість нам про це співробітник інтернет-магазину , в якому ви можете купити натуральну косметику в Києві.

Часто продавці-консультанти вселяють нам, що їх косметика повністю складається з натуральних компонентів і речовин, не містить хімічних добавок і не представляє шкоди для шкіри.

Слово «натуральний» щодо продукт промислового виробництва має зовсім інше значення. Це не означає, що в крем поклали яблучко чи банан і крем не має в складі ніяких хімічний речовин. Я схиляюся до того, щоб в даній ситуації краще використовувати слово «натуральний» синонімом слова «безпечний».

А якщо подивитися на це питання з іншого боку. Низький вміст хімічних добавок не може бути гарантією ефективного крему для обличчя. А природні інгредієнти, що входять до складу натуральної косметики, не роблять її більш дієвою, ніж «хімічні» засоби. Більш того, натуральні інгредієнти також, як і хімічні можуть бути небезпечні для здоров'я шкіри і викликати алергічні реакції.

Тому не варто вестися на розповіді, а дивитися на етикетки. Саму косметику краще вибирати відомих виробників, купувати тільки в перевірених магазинах, щоб уникнути підробки. Консультанти мережевого маркетингу - хороший варіант для придбання косметики. До того ж багато хто з них, мають свої блоги і дають безкоштовні уроки краси.

Я зараз не кажу про те, що, на приклад, Оріфлейм - це найкраща натуральна косметика. Я про чесність виробника. Якщо в кремі є парабени, то виробник зобов'язаннями зобов'язаний повідомити про це споживача та пояснити його використання. Саме так чинять у Оріфлейм.

Якщо в косметичних засобах компанії міститься так звань псевдоколаген, тобто колаген рослинного походження, що отримується з дріжджових клітин, то це також має буди зазначено. Одним з правил компанії "Оріфлейм Косметікс" - не використовувати у складі косметичної продукції інгредієнти, отримані з убитих тварин. А споживач вже може вибирати: купити крем з тваринним колагеном або використовувати псевдоколаген.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ