Головна : Новини

Що таке прополіс?

, 21:05
0 388

прополіс - це смолиста Речовини, что є захисна віділенням рослин, бджіл-збіральніці переносячи на своих ніжках таким же чином, як и пилок. У ВУЛИК смороду обробляють его секретом щелепно залоза, додаючі до одержаної масі віск у співвідношенні 2: 1 (на 50-60% рослинної смоли - 25-30% воску) i пилок. Високоякісний прополіс містіть до 70% рослинних смолисті Речовини и секрету залоза бджіл, в прополісі ж нізької якості - до 65-70% бджолиний воску и пилку.

Прополіс - вельми складне з'єднання, в ньом віявляються НЕ Тільки рослинні смоли й віск, а й Присутні такоже пилок и перга, секреторні віділення медоносних бджіл и механічні домішки. Тобто вихідний материал цього чудового Речовини и органічного, и неорганічного походження. Всі компоненти прополісу перетворюються бджолами в Біологічно активний комплекс Певногоого хімічного складу и біологічної Дії. Це Вкрай необхідне для бджоліної сім'ї Захисний засіб, что Забезпечує ее нормальну функцію.

Прополіс может відрізнятіся за якістю. Так, м'який прополіс вважається більш вісокої якості, чем твердий. ВІН складається бджолами между рамками, а такоже на рамки Поблизу осередків. Твердий прополіс містіть багато домішок (воску та ін.) Бджоли складають его у льотка и на дні Вулик.

можна в аптеці, інтернет-магазині чи на ринку. При ПОКУПЦІ прополісу на прайси можна по недосвідченості прідбаті шматки нізької якості з великою кількістю домішок. Можлива підробка цього продукту бджільництва, а годиною и явній обман, коли, Наприклад, за прополіс відають шматки бджолиний воску.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ