Головна : Новини

Найпоширеніший вид ангіни

, 02:53
0 295

Загальна гостре захворювання інфекційного характеру білі з вираженими запальними змінами в глотці, в основному піднебінних мигдалин, називається ангіною. Нерідко можна почути медичний синонім цієї хвороби - гострий тонзиліт. Більш детально читайте на сайті .

Найбільшому зараженню схильні маленькі діти до 10 років. Але і дорослі, з ослабленим імунітетом або які не дотримуються правил безпеки, теж потрапляють в групу ризику. Люди хворіють в основному навесні і восени в сиру погоду.

Ангіна - це досить велика група хвороб горла, яка викликається вірусами, бактеріями або грибками. Залежно від того, який мікроорганізм ставши причиною хвороби, призначається лікування. Різні види ангіни по-різному себе проявляють і мають трохи різну симптоматику. До речі, діти переносять гострий тонзиліт набагато важче.

Не всі люди знають, що лікарі налічують більше 5 видів гострого тонзиліту. Далі ми детальніше розглянємо найпоширенішу з них - катаральну ангіну.

Що собою представляє катаральна ангіна?

Цей вид захворювання передається повітряно-крапельним шляхом і зустрічається набагато частіше, ніж інші, як у дітей, так і у дорослих. Він також вважається одним з найлегших за симптоматикою і протіканню самого процесу хвороби.

Симптоми у дітей, а також дорослих не мають особливих відмінностей. До них відносяться:

  • першіння, а також сухість в горлі, які швидко переходять у сковуючий біль;
  • почервоніння мигдалин (завжди двостороннє);
  • труднощі з ковтанням;
  • підвищена температура: 38-39 ° (альо її може й не бути);
  • головний біль та відчуття «розбитості».

У дітей катаральний тонзиліт може початися з підйому t ° та головного болю. У самих найменших спостерігається повна відмова від прийому їжі, занепокоєння і плаксивість. Діти до 3-4 років хворіють з t °, після 4-5 років може все обійтися лише запаленням горла і подальшим кашлем. Дорослі переносять катаральну ангіну легше. Температура буває рідко, а якщо і піднімається, то до 37-38 °. Альо не варто ставитися до цієї форми тонзиліту легковажно, так як вона може перейти в більш складну форму і дати ускладнення.

Основна небезпека - це розвиток ларингіту (несправжнього крупу) на тлі захворювання, що притаманне дітям дошкільного віку. Даний факт відноситься до всіх видів ангіни, а не тільки до катаральної. Якщо батьки помітили сильну набряклість горла, краще даті перед сном антигістамінні препарати або порадитися з лікарем.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ