Головна : Новини

Пилипець - відомий гірськолижний курорт України

, 12:14
0 366

Затишне село Пилипець на Закарпатті щороку привертає увагу любителів активного відпочинку, сноубордистів і лижників. Даний найвідоміший гірськолижний курорт знаходиться безпосередньо поблизу такий природного чарівної атракції, як водопадад Шипіт. Пам'ятайте, якщо вас цікавить , то Пилипець - це саме те місце, що ви шукайте.

Село Пилипець є справжньою перлиною Закарпатської обл., воно перебувати біля підніжжя гір Жид-Магура та Гимба, які є частиною гірського масиву Полонина Боржава, славиться своєрідною красою. Відразу ж після того, як випадає сніг, село Пилипець трансформується в сучасний гірськолижний курорт, загальна протяжність трас якого становить > 20 км. Тут є траси різного рівня складності. На даному горсколыжном курорті прокладені наидлиннейшие траси по всій країні, саме тут відбулися 1-е неофіційні змагання з джибінгу та фрірайду.

с. Пилипець нажодиться на півночі Межигір'я — в славиться чудовою природою і м'яким кліматом, затишному куточку. З екологічної точки зору Міжгір'я є 1-ним з найбільш чистих регіонів України, не дарма він сподобався нашим чиновникам, що спорудили тут свої резиденції. Над рівнем моря Пилипець "возвышаеться" на 700 м, крім того він має чудових сусідів: курорт Нижній Студений — на північному сході і курорт Пилипець — на заході.

Тут 24 години на добу функціонує канатна дорога (Боржавські підйомники).Також, можна скористатися крісельним двомісним підйомником. Безпосередньо для гірськолижних розваг обладнані схили гір Жид-Магура та Гимба. Найдовша траса (протяжністю 4 км) перебувати на Гимбе.
А ось на Жид-Магура є 4-ри траси, 1-на з яких становить 1,5 км. Гимба більше підходить для досвідчених спортсменів, а от новачкам безпечніше і приємніше буде насолоджуватися лижним спортом на трасах Жид-Магури.

В селі Пилипець працює традиційний прокат спорядження, а також майстерня з ремонту лиж. Також, тут функціонує класична лижна школа, а також школи фрірайду та сноубордингу.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ