Головна : Новини

Спальний гарнітур: Як правильно вибрати?

, 12:00
0 275

На сьогоднішній день, гардеробні конструкції можуть з легкістю вписатися в усі сучасні інтер'єри без винятку, будь то великий заміський будинок або маленька квартира. За допомогою їх ви можете з користю застосовувати вільний простір, і зовсім не обов'язково для даних цілей виділяти окреме приміщення.

Підібрати спальний гарнітур зовсім не складно, адже пропозиція таких гарнітурів в кілька разів перевищує попит на них. Давньоримські мотиви, Бароко, або ж класика з Англії – стиль самої спальні людина вибирає самостійно. Головне – це наявність фантазії і, звичайно ж, грошей, які дають можливість втілити в життя власні бажання. До речі, придбати якісний можна на сайті helvetia.com.ua.

Що входить в спальний гарнітур?

Меблі для спальні часто представляє з себе:

  • двоспальне ліжко;
  • комод;
  • 2-ве тумби;
  • шафа;
  • туалетний стіл.

Класичне ліжко характеризується наявністю головах, царг і підніжжя, які, в свою чергу, в обов'язковому порядку повинні бути виготовлені у 1-му стилі. Грати часто роблять з дерева, на якому в слідстві треба розмістити матрац (при чому краще ортопедичний).


У тумбочках, які стоять біля ліжка, повинно, як мінімум, бути 3-ри ящика для зберігання речей. А кришка тумби, в свою чергу, є місцем для різних книг або журналів, а також світильника.

Комод потрібен для зберігання таких великих речей, як: білизна, одяг, всілякі аксесуари та ін Буває й таке, що замість комода до складу спального гарнітура входять тумби з дзеркалами (або ж їх різновид, яка виглядає, як туалетний столик), безпосередньо перед якими ви можете зручно сісти і навести ранковий марафет.

Ще парочка рад

Багато дизайнерів радять розміщувати в спальнях безліч дзеркал, адже вони візуально збільшують кімнату.

А ось шафи (іноді їх ще називають шифоньерами) часто треба купувати окремо від спального гарнітура. Так, для спальні чудово підійде шафа з 5-ма чи 6-ма стулками, адже саме в ньому зберігається основна маса всієї одягу, для якої потрібно величезне простір.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ