Головна : Новини

Навязливий невроз: Що це таке?

, 17:47
0 282

Нав'язувати язливий невроз - це прояв неврозу (тому так само відноситься до психічних розладів), який характеризується нав'язувати язливими думками, а викликають їх негативні емоції ( читайте на сайті http://antifobia.ru/).

Нав'язувати язливі думки супроводжуються компульсіями (обсесивно-компульсивними розладами - ДКР) - це повторювані нав'язувати язливі рухи, з метою позбутися від нав'язувати язливих думок і негативних емоцій. Вікові рамки не обмежені, нав'язувати язливий невроз буває як у дорослих, так і у дітей.

Чи можуть бути наслідки?

«Страждальці» нав'язувати язливого неврозу можуть щодня годинами перебувати в стані тривоги, страху. З плином часу нав'язувати язливий невроз може призвести до депресії, якщо його не лікувати. Нескінченна напуга може викликати у хворого розвиток занепаду духу, розчарування або відчуття приреченості.

Таким чином, всі ці відхилення від нормального стану є перешкодою для людини, наприклад, піклування про сім'ї ю, виконання роботи і будь-якої іншої соціальної ролі.

Бувають випадки, коли при нав'язувати язливому неврозі є наслідки фізичного характеру. Наприклад, у людей, які одержимо міють руки з антибактеріальним милому і гарячою водою, може з'єднання явитися дерматит.

Хвороби, що супруводжують

Нав'язувати язливий невроз є причиною інших захворювань, наприклад:

  • обсесивно-компульсивного розладу особистості;
  • генералізованого тривожного розладу;
  • депресивного розладу, нервової анорексії;
  • булімії та ін.

Так само є дослідження, що демонструють зв'язок між наркоманією і обсесивно-компульсивним розладом. Наприклад, люди, які вживають наркотики, як правило, роблять це для того, щоб впоратися з нав'язувати язливим неврозом, тривогою, страхом. Тому серед людей страждають даним захворювання існує великий ризик наркоманії.

Варто зазначити, що наркоманія, серед хворих нав'язувати язливим неврозом, може служити типом компульсивної поведінки, а не просто способом позбутися від проблем.

Цікавий факт

Не дивлячись на такі відхилення у людей при неврозі нав'язувати язливих станів, було помічено, що у них є когнітивні здібності: рівень інтелекту вищий, ніж у середньостатистичної людини. Це пов'язаність язано з тим, що характер хвороби вимагає складної моделі мислення.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ