здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Навязливий невроз: Що це таке?

Січень 11 2017

Нав'язувати язливий невроз - це прояв неврозу (тому так само відноситься до психічних розладів), який характеризується нав'язувати язливими думками, а викликають їх негативні емоції ( читайте на сайті http://antifobia.ru/).

Нав'язувати язливі думки супроводжуються компульсіями (обсесивно-компульсивними розладами - ДКР) - це повторювані нав'язувати язливі рухи, з метою позбутися від нав'язувати язливих думок і негативних емоцій. Вікові рамки не обмежені, нав'язувати язливий невроз буває як у дорослих, так і у дітей.

Чи можуть бути наслідки?

«Страждальці» нав'язувати язливого неврозу можуть щодня годинами перебувати в стані тривоги, страху. З плином часу нав'язувати язливий невроз може призвести до депресії, якщо його не лікувати. Нескінченна напуга може викликати у хворого розвиток занепаду духу, розчарування або відчуття приреченості.

Таким чином, всі ці відхилення від нормального стану є перешкодою для людини, наприклад, піклування про сім'ї ю, виконання роботи і будь-якої іншої соціальної ролі.

Бувають випадки, коли при нав'язувати язливому неврозі є наслідки фізичного характеру. Наприклад, у людей, які одержимо міють руки з антибактеріальним милому і гарячою водою, може з'єднання явитися дерматит.

Хвороби, що супруводжують

Нав'язувати язливий невроз є причиною інших захворювань, наприклад:

  • обсесивно-компульсивного розладу особистості;
  • генералізованого тривожного розладу;
  • депресивного розладу, нервової анорексії;
  • булімії та ін.

Так само є дослідження, що демонструють зв'язок між наркоманією і обсесивно-компульсивним розладом. Наприклад, люди, які вживають наркотики, як правило, роблять це для того, щоб впоратися з нав'язувати язливим неврозом, тривогою, страхом. Тому серед людей страждають даним захворювання існує великий ризик наркоманії.

Варто зазначити, що наркоманія, серед хворих нав'язувати язливим неврозом, може служити типом компульсивної поведінки, а не просто способом позбутися від проблем.

Цікавий факт

Не дивлячись на такі відхилення у людей при неврозі нав'язувати язливих станів, було помічено, що у них є когнітивні здібності: рівень інтелекту вищий, ніж у середньостатистичної людини. Це пов'язаність язано з тим, що характер хвороби вимагає складної моделі мислення.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

← Спальний гарнітур: Як... Види спортивного взуття 
Переглядів: 240
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен