Головна : Новини

Знайте роботу: легко, швидко і просто

, 22:52
0 1695

Як знайті роботу? Кожен з нас хоч раз в житті задавався цим непростим питанням. Хоча, здавалося б, що може бути простіше - відкривай газету / сайт з оголошеннями про вакансії і вибирай, що тобі до душі (наприклад, якщо ви шукаєте роботу в сфері краси та спорту, то вам достатня зайти на сайт ). Однак все далеко не так просто. Знайте роботу можна будь-яку, але головна проблема в тому, чи буде вона вам до душі? Скільки чинників повинно співпасти, щоб спозаранку хотілося бігти на трудове місце, а ввечері не хотілося йти?

Висока заробітна плата, хороший дружний колектив, кар'єра перспективи кар'єрного зростання, невелика віддаленість від дому (так-так, останій фактор досить важливий - погодьтеся, мало радості вставати вдосвіта, щоб вчасно встигнути на службу, а ввечері витрачати годину на зворотну дорогу) - все це повинно відповідати вашим запитам, тім більше якщо ви задалися питанням «як знайті роботу до душі?». Що ж робити претендентам? Найголовніше - кинути всі сили на цей фронт. Не треба чекати, що загорів вам допоможе вам знайті хорошу роботу, або роботодавець сам прийде за вами додому. Треба діяти.

Як знайті хорошу роботу: з чого почати

Існувати з понеділка у ятницю, чекаючи довгоочікуваних вихідних, - що може бути гірше? Як би це банально не звучало, робота повинна бути улюбленою - і ще вона повинна приносити задоволення. Ну і, зрозуміло, дохід. Скільки було випадків, коли людина, яка роками пропрацювавши на одному місці, кидає все і кардинально змінює сферу діяльності? Тому до пошуку роботи треба підійти з усією відповідальністю.

Як зазвичай відбувається пошук роботи?

Розміщуєте своє резюме на сайті або в газеті і потекли дні обтяжливого очікування - коли ж подзвонять? Однак всупереч усталеній думці, починати треба не з складання резюме. Перш за все, треба визначити свою мету - яку саме роботу ви хочете знайті. До речі, знайті хорошу роботу не означає знайті ідеальну - все одно скрізь є свої певні плюси і мінуси. Адже не дарма ж ми заспокоюємо один одного, коли починаємо скаржитися і нарікаті на начальника-самодура, підвищення обсягу роботи і т. д., що у всіх так. У будь-якому випадку, навіть якщо вам здасться, що вісь вона, робота-мрія, і, влаштувавшись туди, у вас періодично виникатиме бажання кинути все і втекти не озираючись - і це нормально. Тому наше основне завдання - знайте максимально хорошу пропозицію. Крім того, необхідно визначиться і з терміном, відведеним на пошуки вакансії. Якщо у вас в гаманці гримлять копійки, навряд чи ви можете дозволити собі вередувати і витрачати місяці на пошуки місця.

Як швидко знайті роботу: золоті правила здобувача

Активність, активність і ще раз активність. Самі знаєте, що під лежачий камінь вода не тече. Що треба робити?

  • По-перше, щодня відстежувати нові вакансії на «робочих» сайтах. Знайте їх досить просто - вбийте в пошуковику фразу «сайти знайті роботу» і вашій увазі буде надано нескінченний список подібних сайтів;
  • По-друге, розмістивши своє резюме в Інтернеті, не забувайте про таку чудову функцію на сайтах як «оновлення» резюме, щоб воно завжди було одне з перших в результатах видачі. Зазвичай для цього достатня просто зайти у розділ «редагування резюме», а потім зберегти його без змін;
  • По-третє, не давайте забути про вас. Чому б не подзвонити роботодавцю після відправлення резюме, з цілком певною метою - уточнити, чи було отримано ваше резюме, і коли чекати по ньому відповідного результату.

Де знайте роботу: всі засоби хороші

Насправді місць, де можна знайте роботу, дуже і дуже багато. Напевно, буде зайвим в черговий раз нагадувати традиційні спосібі пошуку роботи. З іншого боку, ми можемо підказати ще один варіант, як знайті роботу в Інтернеті. Взагалі, права та людина, яка сказала, що в Інтернеті можна знайте всі - знайте роботу на дому або ж знайте роботу вахтовим методом - варто лише прикласти невеликих зусиль.

Якщо ви маєте на прикметі певну компанію, де хотіли б отримати посаду, необхідно обов'язково відвідати сайт цієї компанії. Зазвичай на корпоративних сайтах розділ «Вакансії», де великі підприємства розміщують інформацію про пошук працівників. Якщо ж у потрібному розділі не виявилося доступних пропозицій, не бійтеся відправити своє резюме на електронну адресу фірми (його легко моно знайті на сайті). Якщо ж і самого сайту як такого немає, роздобудьте телефон, зателефонуйте і дізнайтеся, з ким можна поговорити про працевлаштування. І вже далі дійте за обставинами.

Ще одна корисна порада, якщо ви як і раніше стурбовані питанням як ліпше знайті роботу і де краще знайті роботу, - розкажіть всім про ваші пошуки. Сусіди, знайомі, всілякі родичі, друзі, однокласники - кожен з них може стати тим самим «мостом» до бажаної роботи. Особливий акцент зробіть на однокурсників - адже вони працюють з вами в одній сфері, а, отже, можуть знати про вакансії, які вас цікавлять.

Ну і, звичайно ж, не забувайте про кадрові агентства. Але будьте обережні - НЕ нарвіться на шахраїв, тому краще звертайтеся до фірми, які добре зарекомендували себе на цьому ринку послуг.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ