загрузка...
Головна : Новини

Лобкові воші: Як позбутися від нежданих гостей?

, 22:17
0 363

Про таку проблему, як , багато людей соромляться розповісти навіть власним родичам. Така хвороба, як воші (вона ж педикульоз) вважається дуже ганебної, до того ж, вона асоціюється безпосередньо з не дуже хорошими санітарними умовами. Ну а якщо ж воші живуть ще й в інтимних місцях (на лобку), тоді це тільки посилює цю проблему. Вилікувати ж, при цьому, педикульоз в даній області зовсім не складно. Про те як саме це можна зробити ми і поговоримо далі.

Позбавляємося від лобкових вошей

На сьогоднішній день у продажу є спец. гелі та шампуні проти даних "малопомітних друзів". Дані кошти дуже ефективні в боротьбі з цією хворобою. Людині достатньо буде 1-ин раз застосувати 1-але з таких засобів і він забуде про таку проблему, як воші. Щоб закріпити результат процедуру краще повторити через 1 тиждень - 10-ть днів. Так, шампуні можуть вбити цих "небажаних гостей", а також знизити їх здатність кріпитися безпосередньо до волосся у гнид. Все, що тут потрібно - це, приймаючи душ, нанести приблизно на 10 хв трохи шампуню безпосередньо на область поразки, після чого змити його, ну а волосся дуже добре вичесати.

Крім того, ви також можете обполоснути область поразки вошами розчином оцту, а також теплої води. Лобкові воші виділяють клейку речовину, а оцет, в свою чергу, допоможе його розчинити, після чого позбутися вошей буде дуже просто за допомогою звичайної гребінця.

Нині в аптечній мережі продаються мазі, а також спреї ("Нитифор", "Пакс"), які досить ефективні плюс зручні у використанні. Але знайте, що запах у цих коштів досить неприємний, саме тому безпосередньо при нанесенні ви можете скористатися звичайною пов'язкою з марлі. Після використання спреїв теж треба добре вичесати волосся. Пам'ятайте, що цю процедуру варто повторити через 7 – 14 днів. Частіше застосовувати ці кошти ні в якому разі не варто, оскільки вони дуже токсичні. Щоб позбавитися від "паразитів" цю процедуру необхідно провести хоча б двічі.

Також пам'ятайте про обробці рушників, постільної, а також нижньої білизни + одягу, що безпосередньо контактувала з областями поразки. Всі ці речі теж треба пропрасувати з обох сторін. Також буде не зайвим гарненько помити підлогу розчином з хлоркою.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ