Головна : Новини

Мілта: Що це таке?

, 20:33
0 286

Милтой називається лазерний магніто інфрачервоний апарат для професійного і домашнього іспоьзованія. Застосовується він при терапії широкого спектру хвороб.

Правильно говорити саме апарат, а не прилад препарат МІЛТА. Прилад - це ніщо інше, як пристрій для вимірювання чого-то, приміром тонометр (вимірює артеріальний тиск). Препарат - це речовина для внутрішнього або зовнішнього приймання (таблетки, капсули, мазі тощо).

Дуже широку область використання можна пояснити тим, що лазерна терапія - це область фізіотерапії, тобто вплив на людських організм різними фізичними факторами. Саме застосування фізичних засобів впливу сильно скорочує терміни лікування і розширює діапазон терапії. Основний "+" їх використання - це відсутність побічної дії на органи і тканини, лікарської залежності, потенціювання дії певних лікарських препаратів.

У процесі величезної кількості клінічних досліджень лазерна терапія вже встигла довести свою ефективність. Безпосередньо для домашнього використання лазерні лікувальні апарати застосовуються вже > 20 років.

Апарати для домашнього використання виробляють починаючи ще з 1992 року. Вони постійно вдосконалюються, стають більш зручними і функціональними (починаючи з 1-ої моделей Мілта 01 і закінчуючи серіями: Ф 5 01, Ф 8 01, БІО.

Літера "Ф" в назві моделі означає наявність у апарату вбудованого фоторегістратора (точкового або цифрового).

Цифровим фоторегистратором називається пристрій, який застосовують для вимірювання рівня розсіяного або відбитого від шкіри клієнта лазерного випромінювання. За допомогою цього пристрою можна контролювати хід терапії, визначати більш точно зони впливу, а також коригувати способи для підвищення ефективності лікування.

Точковим фоторегистратором називається пристрій, який просто показує присутній відбите від шкіри клієнта лазерне випромінювання, а також виконує інформативну функцію (якщо на моніторі апарата є точка, значить сигнал присутній і терапія проводиться правильно).

Цифровими фоторегистраторами в основному користуються професіонали, оскільки його використання вимагає спеціальних знань. Але якщо у вас є бажання, то ви можете навчитися ним користуватися і самостійно.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ