здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Плацентарний поліп: Що це таке?

Березень 06 2017

Плацентарних поліпом називається патологічне розростання, що утворюється з частин плаценти, які залишилися в порожнині матки. Може мати тонку ніжку або широку основу. Згідно з даними зарубіжних експертів, поліпи плаценти налюдаются десь в 0,36% пологів.

Дану гінекологічну проблему розцінюють як патологічного новоутворення, адже поліп самостійно не зникає, а також супроводжується кровотечами і є причиною розвитку таких серйозних ускладнень, як: ендометрит, недокрів'я, безпліддя і сепсис. Більш повну інформацію про плацентарному поліпи можна прочитати .

Причини

Освітою даної патології передує перервати або ж завершилася вагітність. Результат самої вагітності, при цьому, може бути різноманітним:

  • викидень (мимовільне переривання);
  • пологи (кесарів розтин або природні);
  • завмерла вагітність;
  • медичний аборт.

Але початок розвитку поліпа в усіх випадках дають затрималися в порожнині матки часточки плаценти або ж замуровані в тромботичні маси або шари фибриноида плацентарні ворсини.

Щільно прикріплений до стінки матки фрагмент плацентарної тканини, який залишився в її порожнині, протягом короткого проміжку часу покривається згустками фібрину і крові, ну і проростає сполучною тканиною. Якщо дивитися чисто зовні, то плацентарний поліп являє собою грибоподібна або ж сланка (плоске) розростання.

Симптоми

Основним симптомом є кровотеча, що часто сприймається представницями слабкої статі як природного явища після перенесених ними подій. Але викликані плацентарних поліпом кров'янисті виділення, на відміну від фізіологічного післяпологового кровотечі, з'являються дуже пізно, а на відміну від післяабортного кровотечі зберігаються більш довго. Спочатку кров'яні виділення дуже мізерні, але з часом вони дуже сильно посилюються і призводять до запаморочення, швидкої слабкості, стомлюваності, а також блідості шкіри. В результаті крововтрати може розвинутися важка анемія, при інфікуванні - сепсис, ендометрит, а при несвоєчасному лікуванні - безпліддя.

Лікування

Єдиним методом на сьогодні є видалення поліпа хірургічним шляхом.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

← Статистика заболеваемости... Тест смужки для глюкометра 
Переглядів: 275
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен