Головна : Новини

Що собою являє лазерна чистка обличчя

, 11:07
0 289

В незалежності від часу, мати чисте обличчя - завжди було красиво і модно. Є люди, яким чиста і гладка шкіра дісталася "у спадок", а є ті, кому пощастило набагато менше. Але представникам 2-ої категорії людей не варто зневірятися, адже така воістину революційна процедура, як лазерна чистка обличчя, є справжнім рятувальним колом для тих людей, у кого обличчя всипане вуграми і комедонами. До речі, відгуки про лазорной чищенні особи ви можете прочитати на сайті . А далі ми розглянемо головні принципи даної процедури.

Принцип дії

Лазерної чищенням називається процедура, яка дуже схожа на лазерну шліфовку дерми. За допомогою спец. апарату на особа направляється промінь, що проникає в середні або верхні шари епідермісу, де допомогою впливу температури він видаляє мертві клітини і бруд. Необхідно розуміти, що шар шкіри обличчя, який був пошкоджений, віддаляється на 100 % і це абсолютно безболісно (принаймні, під час самого сеансу). Разом з цим шаром шкіри також ще усуваються і такі проблеми, як:

  • прищі;
  • пігментні плями;
  • комедони;
  • вугри.

Як проводиться процедура?

Спочатку шкіру треба на 100 % очистити від шкірного сала і косметики, саме тому безпосередньо перед проведенням процедури на обличчя наносять лосьйони, а також інші хім. склади, щоб привести Ph-баланс в норму. Пам'ятайте, що професійну лазерну чистку особи проводять лише після нанесення на нього спец. складу. Даний препарат є гарантією того, що регенерація шкіри пройде безболісно і швидко.

Далі проводиться настройка косметичного лазера. Даний прилад має аналогічну будову, як і прилад, застосовуваний при лазерній шліфовці або епіляції, різниця полягає лише в принципі дії і глибині проникнення. В даному випадку промінь лазера має бути дуже тонким, щоб він міг вільно проникати в пори, а саме обладнання зроблено з таких дорогоцінних каменів, як: аметист, смарагд або ж сапфір. Щоб не змінити структуру шкіри на 100 %, косметолог налаштовується глибина лазерного променя (Він в обов'язковому порядку проведе маленький експеримент, за результатами якого виявляє необхідну глибину).

Сам сеанс лазерної чищення особи триває близько півгодини - іноді 40 хвилин. Повторна чищення не знадобиться кілька місяців, якщо ви будете правильного за собою доглядати. Для найкращого ефекту салони краси радять відвідувати дану процедуру через кожні 3 місяці.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ