Головна : Новини

Як вибрати вітаміни для імунітету?

, 15:58
0 303

Слабкий імунітет причина постійних захворювань, у людини погане самопочуття, втома, неспокійний сон і дратівливість. Всі змалку знають, що потрібно вживати вітаміни для підтримки міцного здоров'я. Слід укріплювати свій організм, загартовуватися, вести активний і здоровий спосіб життя, крім цього правильно і збалансовано харчуватися.

Багато хто помилково вважають, що вітамін С, або аскорбінова кислота, є найважливішим вітаміном міцного здоров'я, але це не зовсім так. Аскорбінова кислота сприяє нормальному функціонуванню серця, судин, нирок, печінки і запускає імунні процеси. Також вона допомагає боротися з симптомами простуди і при її нестачі людина відчуває слабкість та сонливість.

насправді, головним вітаміном зміцнює організм, є вітамін D. Якщо в організмі людини знаходиться необхідна кількість вітаміну D, це сприяє запобіганню вимивання інших корисних речовин з організму. Тому, обираючи вітамінні комплекси, потрібно звернути увагу на наявність в них вітаміну D.

Наступним за значущістю для імунітету є вітамін A. Він допомагає боротися з інфекціями, у великій кількості міститься в продуктах тваринного походження. При його нестачі, людина відчуває млявість і втрачає гостроту зору. Також необхідний вітамін E, він зберігає жіноче здоров'я і красу і сприяє виведенню токсинів з організму. Допомагає зберегти пружність шкіри і міцні м'язи.

Ще одним важливим для імунітету вітаміном є вітамін F. Він захищає серцево-судинну систему, забезпечує здоров'я шкіри і волосся, сприяє засвоєнню вітамінів А і Є. Наступний важливий для імунітету вітамін є вітамін Р, він запобігає утворенню синців та усуває кровоточивість ясен. Знижує внутрішньоочний тиск і допомагає попередити пухлина молочної залози і рак крові. Щоб зміцнити здоров'я дітей, досить регулярно вживати овочі і фрукти. Також необхідні для організму малюка йогурти і кефіри, корисні бактерії, що містяться в них, допомагають боротися з вірусами. Крім того, дітям потрібно вживати нежирне м'ясо та рибу, що містять білок і фосфор. При прийомі вітамінів потрібно пам'ятати, що вони повинні надходити в організм разом з мінералами.

При ослабленому організмі потрібно обмежити споживання смаженого, копченого, солоного та алкогольних напоїв. Максимально корисними в такий період будуть вітаміни C і D, які містяться у фруктах, риб'ячому жирі, морепродуктах і вершковому маслі. З яєць, печінки і сиру можна отримати ретинол. Також не можна забувати про кисломолочних продуктах.

Більшість з перерахованих вітамінів зустрічаються в продукті "Ламифарэн", повний склад якого ви можете знайти на сайті

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ