загрузка...
Головна : Новини

Полімерна глина: Основні різновиди

, 21:10
0 351

З часу появи полімерної глини на світло пройшло лише 50 років, але на сьогоднішній день ліплення з даного матеріалу стала дуже популярним захопленням, а для величезної кількості дизайнерів – професійною діяльністю. Буквально кілька років тому знайти полімерну глину в містах України було справжньою проблемою, її треба було замовляти з Києва або навіть з інших держав. Нині ж, і її саму можна придбати майже в будь-якому магазині для рукоділля або художньому салоні поряд з пряжею для в'язання, звичними фарбами або муліне.

Полімерна глина: Що вона собою являє?

Пластикою (полімерною глиною) називається пластичний матеріал, призначений для ліплення різних декоративних виробів (сувенірних скульптур, біжутерії, ляльок, квіткових композицій і т. д.).

За способом твердіння полимерна глина буває:

  • Самоотвердевающей;
  • Запеченої.

Air dry (вона ж самозастигаюча полімерна глина) – це пластичний матеріал, призначений для ліплення, який твердне на повітрі протягом пару діб або годин (все залежить безпосередньо від розміру самого виробу). Зберігати таку полімерну глину треба в герметичній упаковці, оскільки категорично не допускається її контакт з повітрям.

Нині є кілька різновидів і величезна кількість марок "air dry". У залежності від сфери використання та складу полімерні самоотвердевающие глини можна розділити на: легкі і важкі.

Печеться полімерна глина, в свою чергу, буває:

  • З наповнювачами (та, яка імітує природний камінь або метал і з блискітками);
  • Звичайна (реалізується в брусках різних відтінків і кольорів, безпосередньо після випалу не змінює колір і має матову поверхню);
  • Напівпрозора (підфарбована або безбарвна, перша безпосередньо після випалу змінює насиченість кольору);
  • Рідка (у вигляді безбарвного або білого гелю).

Всі різновиди запеченої глини можна не боячись змішувати в різних пропорціях. Найкращим варіантом буде змішувати полімерні глини 1-го виробника, але також можливі і інші варіанти.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ