Головна : Новини

Професійне чищення зубів

, 22:03
0 254

Щоденна гігієна порожнини рота - це головна умова для збереження здоров'я зубів і ясен. З усіх профілактичних заходів чистка зубів та контроль за зубним нальотом є основними, які бережуть зуби від карієсу і недуга тканин пародонту. Однак самостійне очищення зубів, як би ретельно воно не робили, все ж не забезпечує повного видалення нальоту, особливо у важкодоступних місцях. Тільки професійна чистка зубів допоможе якісно очистити міжзубні проміжки, пришийковий області, жувальні поверхні молярів, язичні поверхні нижніх молярів і т. д. Професійне чищення зубів, яке в умовах клініки проводити лікар стоматолог, гарантує повне видалення підступного нальоту. Як правило, така чистка зубів являє собою комплекс заходів, яка запобігає і усуває розвитку карієсу, а також запалень пародонту завдяки механічному видаленню відкладень на зубах. Вартість професійного чищення зубів залежить від складності маніпуляцій в кожному конкретному випадку.

Чищення зубів за допомогою ультразвуку

Професійна гігієна зубів проводитися різними методами. Одним з варіантів є чистка зубів ультразвуком, тобто за допомогою УЗ апарату. Завдяки такій процедурі відбувається 100 % очищення зубної поверхні і прекрасно відновлюється їх природний відтінок. До речі, в Києві її можна провести в клініці "Люмі-Дент": .

Ця процедура має свої незаперечні переваги, головна з яких - це абсолютна безпечність для емалі зубів. Вона застосовується для усунення зубного каменю, що відбувається під прямимо впливом УЗ вібрації спец. стрижня. Як правило, дана процедура рідко застосовується як самостійна процедура, а поєднується з іншими профілактичними методиками або є доповненням до парадонтологічної процедури зубоясневого кюретажу. Виходячи з методики або комплексу заходів, якими проводитися чистка зубів вартість процедури може бути різною.

Багато лікарів-стоматологи считают, що професійна чистка зубів за допомогою УЗ повинна передувати лікуванню ясен або зубів. Завдяки цьому вдасться забезпечити міцне з'єднання єднання пломби з поверхнею зуба. Крім того, після такого ретельно очищення можливо максимально точно підібрати відтінок пломбувального матеріалу в тон природного кольору зубів пацієнта. Якщо проводити ультразвукову чистку регулярно, то здоров'я зубів і ясен буде гарантоване.

Чищення зубів air flow

Інший популярний спосіб професійної гігієни порожнини рота - це чистка зубів air flow. Сьогодні ця процедура визнана основним компонентом профілактичних заходів в стоматології. Деякі помилково считают, що air flow - це виключно методика відбілювання. Що ж, чистка зубів air flow дійсно повертає зубам натуральну білизну, не піддаючи емаль агресивному впливу активних компонентів. Однак цей метод оригінальний тім, що відбувається видалення над - і підясневих зубних відкладень, тобто зубного каменю і пігментованих ділянок зубів. Одночасно йде полірування зубів, що повертає їм здоровий блиск і натуральну прозорість.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ