Головна : Новини

Додаток для мобільного телефону Life4Me+

, 18:19
0 340

Такий діагноз, як ВІЛ, здатний абсолютно по-різному змінити життя інфікованої людини особисто, так і всіх його родичів, друзів і знайомих. Для багатьох людей такий діагноз стає справжньою несподіванкою, і часто викликає психологічний криза. ВІЛ-інфікована людина не знає, що йому робити далі, він пригнічений, боїться заразити інших людей, а також побоюється обмеження своїх прав з-за своєї хвороби. Саме тому, в 1-е час, безпосередньо після виявлення ВІЛ-інфекції, людина потребує підтримки та психологічної допомоги.

Порівняно нещодавно в Глобальній Павутині з'явилося мобільне , що може істотно полегшити життя ВІЛ-позитивних людей. Воно доступно російською мовою для ОС Android, а також iOS на сайті https://life4me.plus/ru/.

Функціонал

Life4Me+ має наступні функції:

  • Свіжа інформація про життя з ВІЛ та його профілактику;
  • Нагадування про прийом ліків (антиретровірусних препаратів);
  • Налаштування безперервного зв'язку з лікуючим лікарем (дана зв'язок є анонімною, оскільки не треба вказувати власні персональні дані). Щоб зареєструватися в програмі не треба вводити свої ПІБ, адресу або номер мобільного телефону. Лікар отримує інформацію про стан здоров'я хворого, безпосередньо на її підставі він здатний призначати сеанс для більш детального обстеження або корекції лікування. Хворий може вносити до реєстру результати аналізу крові,ну а лікар має можливість спостерігати динамку змін;
  • Є можливість вносити такі показники, як: обсяги тіла, вагу і зріст. Хворий має можливість фіксувати власні суб'єктивні відчуття щодо проведеного лікування, а також повідомляти про виявлення алергії або ж непереносимості до виписаних ліків.

Висновки

Нині люди з ВІЛ дуже часто стикаються з величезною кількістю проблем, наприклад: де можна пройти реабілітацію, отримати психологічну підтримку і знайти хорошу клініку. Спеціально для цих цілей у вищезгаданому мобільному додатку є така опція, як «Карта», безпосередньо на якій вказані всі спец. клініки для ВІЛ-позитивних людей, а також центри психологічної підтримки.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ