Головна : Новини

Головне вбудованих ліжках

, 17:08
0 929

Якщо ще зовсім недавно вважалося, що мінімалізм і функціональність – це поняття, які неодмінно виключають один одного, то сьогодні ситуація змінилася, і дві характеристики часто виступають як два взаємодоповнюючих властивості того чи іншого предмету меблів. Найяскравіше це поєднання виявляється в так званих вбудованих ліжках, про яких ми і поговоримо.

Існує кілька основних видів вбудованих ліжок, а перший з них – ліжко, вбудована шафа. Такий варіант дозволяє заощадити максимум простору – вночі це спальне місце, а вдень органічний елемент інтер'єру, здатний доповнити і спальню, вітальню і дитячу. Деякі варіанти таких ліжок настільки добре імітують шафи, що необізнаний гість може і зовсім не здогадатися, що перед ним вбудована ліжко.

Варіант, схожий на перший – ліжко, вбудована стіну. Тут все працює за аналогічним принципом за одним лише виключенням: ліжко в складеному вигляді імітує не шафа, а одну з чотирьох стін вашої кімнати.

Також вбудована може бути подвійний – в розкладеному вигляді це виглядає як два окремих ліжка, розділені невеликим проходом. Так варіант ідеально підійде для дитячої кімнати, в якій живе двоє дітей.

Ще одна перевага вбудованої ліжка – можливість підібрати дизайн її фасадної сторони. Йдеться про тій стороні ліжка, яка стає фасадної тільки в денний час, а вночі за фактом перетворюється в нижню. Фасадна частина ліжка може підбиратися індивідуально для максимальної відповідності дизайну інтер'єру, що, безумовно, дуже зручно. Поверхня її може матовою або гладкою, з фотодруком або з піскоструминними малюнками – все залежить від естетичних побажань покупця.

Тепер про підйомних механізмах, якими оснащені такі ліжка. З точки зору пристрою, вони можуть бути або гідравлічними, або газовими. Тут різниця очевидна: у першому випадку поршень приводиться в рух під тиском рідини, а у другому – під впливом газоподібного речовини. З позиції ж управління вони бувають ручними або ж дистанційними. У другому випадку ліжко приводиться в рух за допомогою пульта дистанційного керування.

Таким чином, вбудовані ліжка зручні не тільки своєю компактністю, але і здатністю адаптуватися до будь естетичним запитам – фасадна частина може підбиратися на основі індивідуальних побажань і гармонійно доповнювати інтер'єр.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ