Головна : Новини

Метрологічна високовольтна лабораторія ЛВМ МЕ-Аудит

, 19:11
0 244

ЛВМ МЕ-Аудит

Лабораторія високовольтна метрологічна серії МЕ-Аудит (далі - ЛВМ) призначена для первинної та періодичної повірки на місцях експлуатації засобів вимірювань (ЗВ), що входять до складу автоматизованих інформаційно-вимірювальних систем (АІВС) комерційного обліку електричної енергії (КОЕ) або неавтоматизованих вузлів обліку (детальніше читайте на офіційному сайті виробника mars-energo.ru):

  1. Вимірювальних трансформаторів напруги (ТН) класів точності 0,2 і менш точних з номінальними первинними напруженнями від 3 до 110 кВ при навантаженнях, нормованих ГОСТ, і при реальних навантаженнях на вузлі обліку;
  2. Вимірювальних трансформаторів струму (ТС) класів точності 0,2S і менш точних з номінальними первинними струмами від 100 до 5000А (включаючи високовольтні трансформатори для ліній 300 кВ) при навантаженнях, нормованих ГОСТ і при реальних навантаженнях на вузлі обліку;
  3. Однофазних і трифазних електронних і індукційних лічильників електричної активної і реактивної енергії класів точності 0,5S і менш точних;
  4. Допоміжних засобів вимірювань: амперметрів, вольтметрів, ватметрів, вимірювальних перетворювачів напруги, струму і потужності, класів точності 0,5 і менш точних, використовуваних на вузлі обліку електроенергії;
  5. Для вимірювання параметрів вторинних ланцюгів трансформаторів напруги та струму, які повіряються;
  6. Для визначення втрат у вторинних колах трансформаторів напруги;
  7. Для вимірювання показників якості електричної енергії відповідно до вимог ГОСТ 13109-97 і (або) ГОСТ Р 54149-2010.

Область застосування ЛВМ - це комплексна метрологічна атестацій вузлів (систем) комерційного обліку електричної енергії.

Конструкція

Устаткування ЛВМ МЕ-Аудит виконано у вигляді окремих блоків на рамах і в захисних пластикових боксах. Особливості конструкції блоків:

  • спеціальні кріплення у вантажному відсіку ЛВМ;
  • мала маса і габарити для доставки до місця проведення робіт (для цього достатньо 2-х осіб).

Призначення

Метрологічна лабораторія ЛВМ МЕ-Аудит призначена для вирішення таких завдань, як: повірка та калібрування засобів вимірювання з метою приведення їх у повну відповідність до стандартів і нормативів ГСІ та Ростехрегулювання, а також з Федеральним законом N 102-ФЗ.

Для того, щоб забезпечити оперативне і якісне вирішення цих завдань створена пересувна високовольтна лабораторія, в комплектацію якої входить автомобіль. Також лабораторія забезпечується еталонною базою і необхідними для проведення перевірочних робіт допоміжними засобами і актуальною нормативною документацією.

Метрологічна пересувна лабораторія в складі служби метрологічного контролю призначена для проведення випробувань приладів та інших засобів технологічного контролю, їх калібрування, періодичної повірки та атестації, а також для здійснення дрібного ремонту по мірі необхідності.

Також ЛВМ МЕ-Аудит призначена для механізації тваринницьких ферм: в лабораторії і на місці експлуатації ІТН класів напруги від 6 кВ до 330 кВ і ІТТ до 5 кА або до 30 кА по ГОСТ 8.216 і ГОСТ 8.217, а також електролічильників, щитових приладів.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ