Головна : Новини

Як вибрати наручний годинник чоловікові?

, 17:27
0 571

Наручний годинник

Перед кожною жінкою завжди стоїть проблема - що подарувати коханому чоловікові на День Народження. Відмінною ідеєю завжди будуть хороший якісний наручний годинник. До речі, ви можете придбати наручний годинник в Дека. У кожного чоловіка свої переваги, тому потрібно уважно прислухатися до побажанням вашого обранця. Часом чоловіча стать сама нам робить підказки, показуючи в інтернеті бажані моделі годинників.

Вибираємо годинник для свого обранця

До вибору годинника потрібно підійти ретельно, так як в даний момент наручний годинник - це не тільки стильний аксесуар, але і ознака статусу в суспільстві. У успішного забезпеченого чоловіка повинен бути дорогий, брендовий годинник.

На сьогодні вибір годинників досить непростий, індустрія пропонує нам величезну кількість моделей з різними властивостями і технічними характеристиками. Перед придбанням важливо визначитися із зовнішнім виглядом подарунка. Потрібно вибрати кілька пріоритетних моделей з відповідними зовнішніми даними і аналізувати вміст.

Для початку потрібно вибрати бажаний механізм. Він буває:

  • кварцовий;
  • або механічний.

Кожен з них має свої плюси і мінуси.

Механічний механізм вважається класикою і складається з безлічі шестерень, які знаходяться в постійному обертанні. Джерело енергії це заведена пружина. При кожному заводі такого механізму пружина закручуючись і розкручуючись дає поштовх для руху зубчастого барабана, який в свою чергу здійснює роботу всього механізму годинника.

Механічний годинник може показувати час з невеликою неточністю (іноді до 45 секунд в 24 години). Є також механічні годинники, які заводяться від тепла людського тіла, для цього їх потрібно не знімати протягом восьми годин. Такий аксесуар буде актуальний для щоденного користування. Для рідкісних випадків підійде годинник з ручним заведенням.

Всім відомо, що в кварцових годинниках рух стрілок залежить від батарейки. Такі годинники не вимагають підзаводу на протязі кількох років і ходять з великою точністю. Здавалося б, дуже зручний аксесуар, який не потребує до себе особливої  уваги, але механічний годинник все одно є визнаним лідером.

Механіка завжди означає високий статус, і коштує такий годинник на порядок дорожче, хоча й деякі моделі кварцових годинників також виглядають досить презентабельно.

З країн виробників кварцових годин найкраще вибирати між Японією і Швейцарією, в цьому випадку годинник буде якісним і прослужать власникові досить довгий термін.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ