Головна : Новини

Консультація гінеколога: Кому вона потрібна?

, 14:53
0 233

консультація гінекологаКонсультація гінеколога потрібна багатьом жінкам, незалежно від їх віку та стану здоров'я. Вважається, що регулярні гінекологічні огляди - це запорука жіночого здоров'я, проте існують ситуації, коли допомога лікаря потрібна і позапланово. Професія лікаря-гінеколога по своїй суті спрямована на збереження здоров'я і репродуктивних функцій представниць прекрасної половини людства.

Консультація лікаря гінеколога допомагає не тільки лікувати хворобу, яка вже розвинулася, але і запобігти можливій патології, адже відомо, що рання, своєчасна діагностика - це практично повна гарантія успішного лікування. Більш того, є захворювання, яких можна зовсім уникнути, якщо жінка не буде відкладати візит до лікаря.

Що робити коли немає часу на похід до гінеклога?

Однак, статистика свідчить, що багато жінок не поспішають звертатися до лікаря, виправдовуючи ці дію відсутністю часу, що дійсно має місце в нашому швидкісному ритмі життя, крім того, більшість гінекологічних хвороб протікають на ранніх стадіях безсимптомно, практично без явних клінічних проявів.

Сучасна медицина знайшла вихід і з цих ситуацій за допомогою нових послуг, в число яких входить консультація гінеколога по телефону або в режимі онлайн. Це дуже швидко і зручно для виявлення основних проблем і складання плану подальших дій. Ці послуги стають все більш популярними, оскільки здатні дати вірний напрямок, відповісти на багато питань, причому все це відбувається анонімно. Але в будь-якому випадку замінити повноцінний огляд у гінеколога вони не можуть.

В яких випадках може знадобитися онлайн консультація гінеколога?

Вона може знадобитися в тому випадку, якщо:

  • У вас виникло питання або невідкладна проблема, пов'язана з сечостатевою системою, а покинути робоче місце з яких-небудь причин ви не можете;
  • Ви виховуєте маленьку дитину, вона знаходиться з вами в будинку і залишити її ні з ким;
  • Ви перебуваєте за межами рідного міста або навіть країни, де поки немає можливості визначитися з лікуванням;
  • Вам потрібно координати фахівця, лабораторії, яких у вас в місті немає;
  • Вам потрібно попередньо з'ясувати послідовність дій перед оглядом гінеколога, здачею аналізів, проходження обстеження;
  • У вас тривожні симптоми, пов'язані з гінекологією, і ви не знаєте як вчинити, куди звертатися.
Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ