Головна : Новини

Басейн для дачі: як вибрати?

, 22:08
0 612

Басейн для дачіХіба можна уявити літо без річки або моря? Але що робити, якщо з тих чи інших причин виїзд до водойми неможливий, або ваше літо проходить далеко від будь-якого водоймища? А якщо у вас ще й немає дачної ділянки - тоді зовсім сумно, адже на дачі можна організувати свою «водойму» - басейн! Завдяки сучасним технологіям зовсім не обов'язково мати стаціонарний басейн, щоб в спеку веселитися в воді.

Звичайно, басейн - це здорово і не тільки у випадках, якщо немає поруч озера, ставка або річки. У своєму басейні і вода тепліша і чистіша, плюс немає необхідності спеціально йти на громадський пляж. Так що все частіше на дачних ділянках можна бачити різного виду надувні басейни, які ставляться на літо. А якщо у вашій родині є ще й діти, то купити надувний басейн для дачі - просто перше, що вам потрібно зробити цього літа. Повірте, щастя діточок не знатиме меж.

Принципи вибору басейну для дачі

У багатьох людей виникає питання: "Як вибрати басейн для дачі?". Нижче інструкція, яка повинна прояснити принципи вибору басейну, який повинен прослужити вам не один сезон.

Якщо у вашій родині є маленька дитина (до 3 років), то для неї варто купувати спеціальний, дитячий надувний басейн. Його відмінності: він невеликий, різнокольоровий, може бути різної форми і з оригінальним дизайном. Основна функціональність - це дати дитинці похлюпатися в чистій «калюжці» під наглядом дорослого.
Головні принцип вибору:

 1. безпека матеріалу і якість продукції (шви повинні бути мінімальними), а також його міцність;
 2. відповідність зросту дитини;
 3. бортики повинні бути жорсткими;
 4. дно - не слизьким.

Якщо всі ці параметри дотримані, то неважливо, який дизайн ви виберете - на ринку варіантів дуже багато, при чому, на різний гаманець.

Орієнтовні цифри по відповідності віку дитини висоті бортика басейну:

 • до 2 рочків - не вище 15-16 см;
 • від 1.5 до 3 років - до 50 см.

Також пам'ятайте, що якщо поверхня, де ви маєте намір встановити басейн, нерівна - варто купувати басейн з надувним дном, а не з простої плівкою. На такий день дитині буде істотно зручніше сидіти.

Басейн для крихт, безумовно, невеликого розміру, і в ньому не обов'язкова наявність спускного клапана, так само як і спеціальної виділеної площі. Для басейну старших діток або ж для універсального басейну, де також будуть купатися і дорослі, початковими критеріями вибору повинні служити:

 1. наявність рівної площадки під басейн;
 2. місця, куди ви будете зливати воду;
 3. місця, звідки ви будете брати воду.

Якщо всі ці питання можна вирішити, то у вас є два варіанти вибору басейну:

 • надувний;
 • або каркасний.
Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ