Головна : Новини

Багаторазова автоматична біопсійна система MAGNUM

, 17:07
0 574

біопсійна система MAGNUMБіопсійна система MAGNUM - є лідером в області біопсії м'яких тканин. Її головним призначенням є проведення діагностика м'яких тканин (легеней, передміхурової, щитовидної та молочної залоз, нирок, печінки, селезінки, простати, лімфатичних вузлів й ін.).

Легка вага (250 гр), невеликий розмір (12 см) і ергономічність системи дозволяє збільшити точність контролю управління і легкість у використанні інструменту протягом процедури біопсії. Це єдина багаторазова біопсійна система, що дозволяє проводити процедуру однією рукою без помітних зусиль, попереджаючи стомлення руки. Потужна система випрямлення пружини забезпечує високу швидкість введення голки і якісний забір біоптату, виключаючи небажане відхилення інструменту і зайвий травматизм досліджуваних органів. Є можливість вибору двох глибин проникнення голки - 15 мм і 22 мм, що дозволяє досягти бажаного результату при різних позиціях введення інструменту.

Конструкція і універсальність інструменту MAGNUM роблять його ідеальним вибором для ефективної біопсії безлічі анатомічних ділянок.

Одноразова голка до біопсійною системі МАГНУМ

Для системи MAGNUM доступна одноразова голка; її точність і велика виїмка дозволяють робити чистий зріз і безпечне захоплення тканини. Унікальна розпірна деталь голки забезпечує її правильне розміщення всередині біопсійної системи і легко видаляється після того, як голка поміщена в інструмент. Сама ж голка має сантиметрову розмітку, яка полегшує контроль за процесом її введення. Діапазон довжин і діаметрів голок відповідає фактично кожній процедурній потребі. Висока швидкість забору і точна конструкція голки гарантують отримання чудових зразків тканин. Для вилучення декількох екземплярів біопсії в єдиному проколі використовуються коаксіальні голки TruGuide.

Особливості голки:

  • Тригранна лазерна заточка і гострі кромки голки дозволяють мінімізувати перфорацію тканин;
  • Унікальний спейсер забезпечує стерильну установку голки в інструмент;
  • Канюля має спеціальну конструкцію кінчика, відхиляючись на 15 градусів при пострілі, що гарантує отримання якісних зразків.
Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ