Головна : Новини

Подологія: Що це таке?

, 13:33
0 672

 ПодологіяПодологія - це наука, яка стоїть на грані між дерматологією та хірургією. Обробка діабетичної стопи, лікування врослих нігтів, посттравматичний масаж - цим і ще багато чим іншим займається лікар-подолог. До речі, якщо ви житель Києва і вам потрібна консультація лікаря подолога, то вам варто звернутися в україно-ізраїльський центр сучасної подології Goltsberg: https://www.podolog.kiev.ua/. В Інтернеті є думка, що відповідальність за встановлення діагнозу подологи не несуть і для визначення прогнозу захворювання направляють пацієнта до відповідного фахівця. Ця думка в корені не вірна.

Слід відрізняти фахівця, який займаєтья косметологічним педикюром і робить естетичні процедури, від лікаря, що проводить прийом в спеціалізованому медичному закладі та здійснює не тільки обробку стопи відповідно до встановленого діагнозу, але і певні лікувальні призначення і маніпуляції. Природно, що в лікарському середовищі відзначається спадкоємність між професіями. І якщо мова йде про грибкові ураження, то їх лікування здійснює дерматолог, а при наявності цукрового діабету необхідне призначення ендокринолога і терапевта.

В основному крім встановлення діагнозу і призначення лікування основного захворювання пацієнт потребує обробки проблемної стопи і саме цим займається подолог в спеціально обладнаному кабінеті. При виникненні ортопедичних проблем, разом з лікарем-ортопедом подолог займається застосуванням нескладних пристосувань як фабричного виробництва, так і виготовлених індивідуально для кожного пацієнта, допомагають зупинити розвиток деформацій на ранніх стадіях. Крім того, правильна консультація по вибору взуття може виявитися практично безцінною, з огляду на те, що через неправильно підібране взуття, виникають пошкодження і мікротравми, які у майбутньому ведуть до несприятливих наслідків. Крім того, дуже важливою специфікою на прийомі у подолога є лікування врослого нігтя. На сьогоднішній день існують методики, які не потребують хірургічного втручання, навіть в дуже складних випадках. А кваліфіковані поради по догляду за нігтями та їх обробка в домашніх умовах в більшості випадків є просто незамінними.

Чим займаються подолог?

Даний спеціаліст займається якісним медичним доглядом за стопою. Профілактика будь-яких захворювань коштує набагато дешевше, і є набагато продуктивнішою ніж лікування. І це ми не говоримо про ускладнення! Регулярний догляд завжди дозволить фахівцеві в ранній період запідозрити ознаки захворювань, а відповідно надати ефективну допомогу.

Давайте поговоримо про таку банальну проблему як мозолі. В основному люди мучаться від них по багато років, часто вдаючись до радикальних методів вирішення питання. Лазеротерапія, хірургічне лікування - все це є ефективними методиками, але з нетривалим ефектом. Питання часу - і мозолі з'являються знову. Для того, щоб вирішити питання раз і назавжди слід знати, як мозоль виникає і розвивається. Адже не секрет, що виникнення мозоля - це відповідна реакція шкіри на посилене навантаження, але замінивши її не розподілені більш-менш рівномірно, неможливо позбутися мозолів і якщо проблема не дуже серйозна і залежить припустимо від неправильної постановки пальців, то лікар подолог може розв'язати цю проблему безпосередньо на прийомі, підібравши індивідуальний коректор, але якщо це більш складний випадок, то питання вирішується разом з лікарем ортопедом.

У подологіческом кабінеті вирішуються такі питання, пов'язані зі стопою, як: лікування і спеціальна обробка тріщин і корекція врослих нігтів. З огляду на наявність сучасної апаратури, косметики і технологій абсолютно не варто вирішувати ці проблеми хірургічним шляхом.

Дуже складним захворюванням є діабет, а одним з синдромів - синдром діабетичної стопи.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ