Головна : Новини

Засоби для суглобів і звязок (хондропротектори)

, 12:34
0 300

хондропротекториГоловною речовиною в тілі людини, яка і є основним будматеріал є глюкозамін. Він відповідальний за утворення всіх сполучних тканин. Частка глюкозаміну при проходженні через шлунково-кишковий тракт надходить в кровоносну систему, після чого з кров'ю потрапляє до хрящів та інших тканин організму, де перетворюється в потрібні компоненти, в тому числі і хондроїтин сульфат.

Хондропротектор - це біологічно активна добавка, яка має високу біологічну доступністю, саме тому, вона рекомендується до вживання навіть при захворюваннях шлунково-кишкового тракту та порушені засвоюваності поживних речовин. Хондропротектори - це препарати, що містять хондроїтин сульфат, зміцнюють сполучні тканини структури та хрящі. Підсилюють регенерацію амортизаційних здатностей хряща, його пружність і еластичність сильно зростають. Це відмінний захист для суглобів і кісток, саме тому всі спортсмени без виключення вживають дану добавку, адже їх опорно руховий апарат щодня зазнає надмірних навантажень.

хондропротекториОднією з особливостей хондроітин сульфату (CSA) серед протеогліканів є збереження рідини у внутрішніх порожнинах самого хряща, що позначається на пружності останнього і міцності сполучних тканин, в позитивну сторону. Крім того хондроїтин сульфат пригнічує дію ферментів, які руйнівним чином впливають на сполучну тканину, а також діє як засіб від запалень і знеболююче, применшуючи біль в спокійному стані і в русі.

Якщо вживати хондропротектори регулярно, тоді ви зможете майже повністю відмовитися від прийому препаратів від запалення і анальгетиків. А це великий плюс для людей, які довгий час страждають від болю в спині і суглобах та інших недуг.

Речовину CSA так само потрібно приймати і при патологіях не тільки сполучних тканин, а й при хворобах шкіри, зв'язок і сухожиль. Саме тому, хондропротектори повинні бути як у спортивних медиків, так і у будь-якої людини, будь-якої професії в особистій аптечці.

Хондропротектори дозволено приймати в будь-якому віці, так як вони абсолютно безпечні.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ