Головна : Новини

Наймолодші мільярдери: Топ-7 найбагатших

, 21:06
0 290

найбагатші молоді мільярдери

Ти все життя йдеш до свій мрії, працюєш як проклятий, твій статок зростає день у день. І в один прекрасний день ти багатий, дуже багатий... але. Старість вже стукає в твої двері. І начебто ти можеш дозволити собі все, але немає вже такого бажання як в молодості відпочивати по повній. Тобі потрібен спокій. Зовсім інша справа стати мільярдером в самому розквіті сил. І користуватися всіма благами все своє довге життя. У світі досить багато таких людей, яким пощастило стати надзвичайно багатими в молодому віці. Ми ж розглянемо найбагатших мільярдерів.

Ксіаофенг Пенг (Вік 39 років) - гроші з сонця

Сонце дає безкоштовну енергію і світить завжди. Саме так міркував молодий китаєць Пенг, коли в 2005 році заснував компанію LDK Solar Co d. Компанія займалася виробництвом сонячних батарей для електростанцій. Свій перший мільярд Пенг заробив вже через 5 років. На сьогоднішній день, його статок перевалив за $ 2 мільярди.

Олег Бахматюк (Вік 38 років) - знесла курочка яєчко, та непроста, а золоте

Український бізнесмен Олег Бахматюк раніше працював в нафтогазовій галузі, і причому досить успішно, очолював компанію. Не відомо, що з спонукало його змінити сферу діяльності, але Олег залишив бізнес і почав займатися продажем... курячих яєць. Походу яєчка були не прості, а золоті. На цьому начебто нехитрому бізнесі Олег зміг висидіти цілих 1,5 мільярда. Їсти ж всі хочуть!

Юсаку Мізава (Вік 38 років) - від продавця до власника компанії

Юсаку починав свій бізнес з торгівлі футболками та музичними дисками. Заробивши трішки грошей початкового капіталу, Мізава заснував власну компанію "СТАР ТУДЕЙ", паралельно відкривши веб-ресурс ZozoTawn (онлайн-магазин, який торгував всім підряд). Його нововведення було, в тому, що товари бралися на реалізацію, і гроші постачальникам виплачувалися тільки після продажу. Справа стала настільки прибутковою, що обороти подвоювалася щороку і вже через 7 років Масаві заробив свій перший мільярд. Зараз її статок складає $ 1,4 мільярда

Йошиказу Танака (Вік 37 років) - конкурент Цукерберга

Танака надихнувшись успіхом Facebook, заснував в Японії власну соціальну мережу Gree, яка на даний момент є найбільшою в країні. Підприємець вже заробив на ній понад 2,5 мільярди. Але на цьому молодий мільярдер з Японії зупинятися не збирається. У його планах підкорити весь світ, і перші в черзі США і Старий Світ.

Дастін Московіц (Вік 29 років) - сусід допоміг стати багатим

Дастіну просто казково пощастило - його сусідом по гуртожитку був звичайний єврейський хлопець - Марк Цукерберг. Дастін був 1-им з перших хто, почав працювати в Facebook. Він встиг попрацювати директором з технологій і віце-президентом по розробках. Згодом Московіц пішов з Facebook і заснував власну компанію Асана. Свій перший мільярд він заробив в 23 роки. Статок  - $ 3 миллиарда.

Марк Цукерберг (Вік 29 років) - мільярди за спілкування

Марк придумав веб-сайт для спілкування між студентами, назвавши його Facebook. Ідея виявилася настільки успішною і затребуваною, що вже через декілька років він став мільярдером. Всього його Фейсбук приніс більше 15 мільярдів.

Сергій Брін (Вік 41 рік) - хто це? Погуглити!

Американець російського походження, математик, а за сумісництвом засновник найбільшої інтернет-компанії в світі Google. Гугл протягом тривалого часу показує приголомшливі темпи розвитку і відповідно Сергій Грін з кожним днем стає все багатшими і багатшими. За минулий рік він заробляв близько 3 мільйонів доларів в день! Статок  - $ 24 миллиарда.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ