Головна : Новини

Феєрверки: Основні різновиди

, 17:10
0 487

феєрверк

Сьогодні виробники піротехнічних виробів пропонують найрізноманітніші види феєрверків: на будь-який смак і гаманець. Сучасні салюти можуть проводитися на великій висоті і в будь-який час доби.

Фахівці виділяють наступні різновиди феєрверків:

  • висотні;
  • наземні;
  • денні;
  • музичні.

Всі вони не схожі один на одного і можуть запускатися як самостійне шоу, або бути частиною складного піротехнічного дійства. А тепер давайте розглянемо їх біьш детально.

Висотні

Найбільшим і самим ефектним є висотний феєрверк (высотный фейерверк, high-altitude fireworks). Його елементи можуть розкриватися на висоті до 300 м, а діаметр розльоту досягати 50 м. Організація таких салютів доступна тільки професійним піротехнікам, так як для їх запуску потрібні спеціальні установки. Висотні салюти відомі, в першу чергу, своїм величезним розмаїттям видовищних спецефектів і фігур.

Наземні

Піротехнічні шоу з використанням наземних феєрверків відбувається в основному на землі або на невеликій висоті (до 10 м). Найпопулярніші піротехнічні елементи:

  • млини;
  • фонтани;
  • вогнепади;
  • динамічні фігури;
  • палаючі написи і багато іншого.

Дуже часто наземні феєрверки служать декорацією для святкового майданчика або вступом до основного салюту.

Денні

Все більшої популярності в світі піротехніки набирають денні салюти, які можуть запускатися в світлий час доби. За допомогою різнокольорового диму в небі створюються різноманітні картини.

Музичні

Завдяки використанню сучасного обладнання стало можливим робити залпи салютів в такт музиці. Такий прийом дозволяє влаштовувати повноцінні музичні спектаклі.

Який феєрверк вибрати?

У постановці сучасних піротехнічних шоу використовують комбінації феєрверків різного рівня. Такий прийом дозволяє розділити уявлення на кілька логічних частин: початок, кульмінація і завершальний акорд. Професійні піротехніки працюють з будь-якими видами феєрверків, що дозволяє створювати приголомшливо красиві і унікальні шоу.

При виборі феєрверку слід керуватися масштабом і форматом святкового заходу. Так, для великої вечірки з великою кількістю гостей найбільш доречним стане висотний або парковий феєрверк, а для сімейних свят прекрасно підійде наземна піротехнічна вистава. Однак, слід враховувати і час проведення салюту. Якщо Ви плануєте провести свято в світлий час доби, то не менше видовищною і ефектною альтернативою вечірньому шоу стане денний феєрверк.

Крім того, можна доповнити феєрверк-постановку музичним супроводом. Гарна музика в поєднанні з піротехнічними ефектами справлять найприємніші враження на гостей свята.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ