Головна : Новини

Історія сумок з натуральної шкіри

, 00:29
0 236

сумка з натуральної шкіриДумаєте, сумки існували завжди? На жаль ні! На самому початку розквіту моди наші пра-пра-пра і (десятки «пра») бабусі були незнайомі з таким аксесуаром. Більшість істориків стверджує, що прототипами сумок були кишені, що з'явилися за часів відомого Людовика XIV в XVII столітті. Спочатку кишені розташовувалися на жилетах і лише через якийсь час вони з'явилися на чоловічих брюках...

Це сьогодні в інтернеті представлені сайти магазинів сумок з величезним асортиментом (наприклад, шкіргалантерейна фабрика Sumkov з СПб, займається оптовим продажем жіночих сумок і косметичок з натуральної шкіри). Кожен з них пропонує жіночі сумки різного дизайну, фактури і матеріалу. Але в далекі середні віки, ще до кишень на штанах, люди носили в спеціальній сітці для прання цінні монети. Серед чоловіків було прийнято вішати сумки-кишеньки на пояс, ну а жінки ховали сумки-кишені в складках спідниць.

Через кілька десятиліть леді стали винаходити нові моделі мішечків-сумочок, в яких вони зберігали невеликі предмети. Ці сумки виготовлялися з різних матеріалів, а в якості прикрас виступали красиві візерунки, які робили умільці на замовлення. Чи варто говорити про те, що кожна така сумочка була ексклюзивною?

Сьогодні в каталозі сумок в інтернет-магазині багато моделей доповнюють вишивки та оригінальні орнаменти, як це було кілька століть тому. Істотною відмінністю сучасних аксесуарів стала їх висока якість, завдяки застосуванню вдосконалених технологій. Але, на жаль, знайти ексклюзивну модель вже не так-то й просто.

В епоху пізньої готики в багатьох країнах створювалися цілі колекції сумок-мішечків не тільки маленьких, а й великих розмірів. В основному їх носили на поясі на шнурку, а монети дзвеніли при ходьбі.

Жінки стали прикрашати сумочки бісером в XVII столітті, в цю ж історичну епоху з'явилися плетені і в'язані аксесуари. Мода швидко змінювалася і жінки більше не ховали під своїми довгими спідницями сумочки, а намагалися показати їх. Але купити сумку через плече, яка сьогодні продається на кожному кроці, було неможливо - їх попросту не було. Дами вважали за краще носити сумки на згині ліктя.

Шкіряні сумки ще не були в моді, зате в XVIII столітті з'явилися перші тканинні сумочки, які прикрашав оригінальний мереживний орнамент. Вони носили назву «помпадур» на честь улюблениці короля Франції. Багаті і знатні жінки того часу прагнули похвалитися одна перед іншою, у кого сумочка була більш вигадлива і витончена.

Сьогодні ми називаємо такі моделі екстравагантними, а багато жінок вважають занадто вульгарним, носити подібні аксесуари повсякденно. Але насправді те, як ви будете виглядати з тією чи іншою сумкою залежить від правильного підібраного гардероба.

У 1790 році стало модним носити сумочки в руці, що було пов'язано з появою нової моди в часи французької революції. Дане нововведення отримало приголомшливий успіх, який тривав протягом кількох років. Однак, починаючи з 1804, солідні чоловіки стали ховати сумки в кишені, в той час як жінки стали ховати їх в рукавах, що було обов'язковим правилом етикету. Так, можна сказати, що мода, як це часто буває і в наш час, зробила крок назад, коли жінки приховували сумки-мішки під поділами спідниць.

Сьогодні італійська сумка з натуральної шкіри таких відомих брендів як: Cromia, Ripani, Roberta Gandolfi і ін., гідна того, щоб її помітили оточуючі. Тому справжні леді 21 століття навпаки показують свій аксесуар.

Вікторіанська епоха ознаменувалася розвитком масового виробництва. У цей період з'являються перші компанії з виготовлення жіночих сумок зі шкіри. Незважаючи на це, саморобні екземпляри як і раніше продовжували створюватися, так як люди, що належали до середнього класу, не могли собі дозволити купити жіночі сумки з натуральної шкіри, які продавалися в магазинах тієї епохи. Висока ціна сумки була показником престижу світської дами.

Парча була одним з найпопулярніших матеріалів того часу, з саме з неї виготовлялися дорогі сумки. Практичні і зручні замки з'явилися лише в XIX столітті, а перша блискавка для дамської сумочки була придумана в 1923 році. Герметичні строгі форми є сьогодні класичними варіантами, проте в колишню епоху більша увага приділялося не формі, а тому, з чим ця сумочка носиться. Згідно з правилами хорошого тону, дамська сумка повинна була бути того ж кольору, що і взуття, шарф, рукавички та інші аксесуари.

Шкіряні сумки стали набирати популярність лише на початку 20 століття. І саме італійські дизайнери вперше стали виготовляти сумки зі шкіри. В основному в якості матеріалу виступала теляча або овеча шкіра - вона була міцною, довговічною і м'якою. Сучасні методи обробки подарували нам сап'янову шкіру, з якої створюються моделі Cromia. Ця та ж натуральна шкіра, на яку наноситься спеціальний малюнок методом гарячого тиснення. Потім матеріал обробляється спеціальним воском, щоб сумка була стійка до вологи і забруднень. На жаль, в далекі середні століття такі технології були недоступні, і саме тому сумки зі шкіри стали популярними відносно недавно.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ