здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Компоненти системи відеоспостереження: Що потрібно знати?

Лютий 16 2018

відеоспостереженняВідеоспостереження в останні роки переживає справжній бум. Його використовують не тільки для охорони складів, офісів і закритих територій. Все частіше воно використовується для контролю за роботою співробітників, для обліку кількості відвідувачів, контролю касових операцій та запобігання крадіжок в торгових залах супермаркетів.

Це означає, що установка відеоспостереження перестала бути розкішшю, як це було десяток років тому. Однак якісна установка відеоспостереження можлива лише після того, як будуть обрані оптимальні компоненти системи. Адже від обраних компонентів буде залежати надійність системи і її ціна. Далі, ми поговоримо про основні елементи системи відеоспостереження і розповість нам про них співробітник компанії "Абсолют Автоматик", яка безпосередньо займається монтажаем відеоспостереження в Києві.

Основні елементи відеосистеми:

  • Відеокамери, або камери відеоспостереження. Ці пристрої формують зображення, а потім передають його на відеосервер по кабелю або на відеореєстратор. Відеокамери, в залежності від установки (внутрішньої або зовнішньої) мають різну ступінь захисту. Крім цього, вони можуть бути стандартного або високого рзширення. Відеокамери також розрізняються по корпусу, вони можуть бути: циліндричними, купольними, або виконуватися в герметичному зовнішньому корпусі. Перш ніж буде проведена установка системи відеоспостереження, фахівці аналізують місцевість або приміщення, які необхідно охороняти, і вибирають оптимальний вид камери. В даний час найчастіше використовуються кольорові відеокамери, які здатні працювати вдень і вночі. У світлий час доби камера передає відеосигнал в кольорі, а в темний час доби переходить на чорно-біле зображення. Якщо вибрати відеокамери, які постійно працюють в чорно-білому режимі, то установка відеоспостереження буде коштувати трохи дешевше, зате одержувані зображення будуть менш інформатівними;
  • Відеореєстратор. Він є другим основним компонентом відеоспостереження. Це пристрій, отримуючи сигнал від відеокамер, записує його на жорсткий диск, і потім спрямовує отримане зображення на монітор. Крім цього, відеореєстратор уможливлює контроль отриманих даних через інтернет або локальну комп'ютерну мережу. Відеореєстратори можуть відрізнятися за швидкістю записи і за кількістю аудіо- і відеоканалів. Найчастіше використовуються відеореєстратори, які мають 4, 8, 9, 16 каналів. Величезною перевагою відеореєстратора є його відносно невисока вартість і компактні розміри. Недоліком - фіксована кількість каналів і невеликий обсяг архіву для запису;
  • Сервер відеоспостереження. Це третій основний компонент відеосистеми, що представляє собою комп'ютер з платою відеозахоплення. Завдяки такій платі відеосервер має можливість оцифровувати зображення, що надходять з відеокамер. Плати можуть бути різного типу - з програмною або апаратною компресією. Для відеоспостереження через інтернет відеосервер буде найкращим рішенням, так як він веде кодування двох потоків. Перший потік від камер відеоспостереження оцифровується і записується на жорсткий диск, а другий потік, з набагато меншим обсягом, передається по інтернету. Установка відеоспостереження, яке використовує відеосервер, може будувати систему із заданим заздалегідь числом камер, так для цього достатньо встановити певне число додаткових плат відеозахоплення;
  • IP відеоспостереження, яке може використовуватися в системі, являє собою комплекс на основі локальної мережі комп'ютерів, який, при наявності інтернет-зв'язку, дозволяє вести спостереження через інтернет. IP відеокамери передають відеозображення, записане в цифровому форматі, через мережу Ethernet. У такій мережі відеоспостереження відсутні втрати при передачі відеосигналу, а розширення IP-камер набагато вище, ніж у аналогової системи відеоспостереження.
← Коректор постави: Який... Ендопротезування колінного... 
Переглядів: 191
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен