Головна : Новини

Діагностика зору: Що це таке?

, 14:40
0 882

діагностика зоруЯкісна діагностика зору багато в чомусь є запорукою здоров'я очей. Адже саме від точності результатів діагностики залежить, чи буде підібрано максимально ефективне лікування.

Перевірка гостроти зору потрібна як для контролю стану здоров'я очей, так і для виявлення офтальмологічної патології, для призначення оптимального лікування, для виявлення доцільності проведення операції і т. п. Саме тому не втрачайте час і перевірте зір у "Планеті Оптиці".

Комп'ютерна діагностика зору - це найповніший комплекс сучасної апаратури для діагностики та кваліфіковані фахівці, які подбають про здоров'я ваших очей!

Що собою являє перевірка зору?

За весь час проведення обстеження апаратами фіксується понад 120 параметрів органів зору. Таким чином, лікар отримує максимально повну картину функціонування зорової системи конкретного пацієнта.
Під час діагностики офтальмологи визначають структуру і параметри органів зору, зможуть виявити захворювання очей на будь-якій стадії, а також спрогнозувати динаміку його розвитку. Вам гарантована об'єктивна перевірка зору та точний діагноз завдяки високій кваліфікації лікарів і можливостей найсучаснішого обладнання.

Після проведення діагностики захворювань очей на підставі отриманих висновків офтальмологи пояснять вам результати, дадуть відповідь на всі питання і проконсультують щодо подальших дій. Вам будуть запропоновані оптимальні методи лікування, поліпшення або підтримання зору.

Спільно з лікарем ви зможете вибрати найбільш доцільне направлення лікування вашої хвороби - терапевтичне, оптичне або хірургічне. Вибір методики лікування здійснюється на основі аналізу отриманих результатів діагностики зору, а також безлічі індивідуальних особливостей в кожному конкретному випадку. Такий комплексний підхід дозволяє отримати максимальні результати від лікування.

Особливості проведення процедури

Комп'ютерна діагностика зору відбувається безконтактним методом, це безпечно і абсолютно безболісно. Обстеження зору можуть пройти як дорослі, так і діти.

Сама процедура діагностики зору не потребує попередньої підготовки і триває 1-2 години.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ