Головна : Новини

Діагностика волосся: Що це таке і навіщо вона потрібна?

, 14:56
0 949

Діагностика волоссяУ багатьох країнах світу стало модним відвідувати лікаря-трихолога. Багато хто готовий вкладати гроші, сили і час в свою зовнішність, а волосся, як відомо, має значний вплив на імідж людини. Крім того, за станом локонів можна зробити висновок про загальний стан здоров'я людини.

Стикаючись з проблемами з волоссям та шкірою голови, більшість з нас прагне знайти вихід самостійно, а не проводити комп'ютерну діагностику в спеціалізованому центрі. Наприклад, в Самарі діагностику шкіри голови (диагностику кожи головы, diagnosis of scalp) можна пройти в студії краси "Точка Стиля": http://tochkastyle.ru/. У більшості випадків "самі собі лікарі" купують різноманітні маски, шампуні та креми, однак, як показує практика, такий підхід вкрай рідко буває ефективним. Метод проб і помилок в більшості випадків лише погіршує ситуацію, ускладнюючи проблеми зі шкірою голови і волоссям, а часом і додає нових неприємностей, яких можна було б уникнути, провівши комп'ютерну діагностику волосся.

Якщо ви запідозрили щось недобре, потрібно негайно звертатися до трихолога для проведення діагностики та лікування волосся і шкіри голови. Це дозволить заощадити гроші на косметичних засобах, які вибиралися б випадковим чином, а також дасть можливість отримати професійну консультацію, провести якісну комп'ютерну діагностику і підібрати оптимальний спосіб вирішення проблем зі шкірою голови.

Коли потрібна комп'ютерна діагностика голови?

Є ряд тривожних дзвіночків, які повинні дати зрозуміти, що настав час звернутися за допомогою до лікаря і зважитися на комп'ютерну діагностику:

 • Ламкість і сухість волосся, схильність до пошкоджень;
 • Всі типи алопеції (випадіння);
 • Змішаний тип пасм (сухі кінчики і жирне коріння);
 • Швидке засолювання волосся;
 • Значна сивина, яка не викликана віковими процесами;
 • Всі типи себореї;
 • Лупа;
 • Відхилення, викликані впливом фарб, завивок й інших агресивних чинників.

Що являє собою комп'ютерна діагностика шкіри голови?

До початку безпосередньої комп'ютерної діагностики шкіри голови лікар проводить бесіду з пацієнтом, яка дозволяє визначити скарги, сформувати анамнез, дізнатися особливості хвороб і здоров'я хворого.

Наступний етап - візуальний огляд і тріхоскопія - комп'ютерна діагностика. Перевагами даного методу обстеження шкіри голови є найвища інформативність, безпека і безболісність. Лікар використовує спеціальний прилад трихоскоп, головним елементом якого є камера. Саме вона отримує і передає зображення волосся на монітор, а програма багаторазово їх збільшує, дозволяючи лікарю вивчити волосся і шкіру голови пацієнта.

Комп'ютерна діагностика шкіри голови дає можливість визначити кількість волосся на квадратному сантиметрі шкіри голови, дозволяє співвіднести цей показник з нормою, визначити наявність проблем з випаданням волосся і зрозуміти, чи потребує пацієнт інтенсивного лікування. Само собою, на результатах комп'ютерного аналізу лікар ставить остаточний діагноз і планує ефективне лікування хворого. Важливість тріхоскопа для діагностики важко переоцінити: тільки цей прилад дозволяє з максимальною точністю встановити такі показники, як:

 1. кількість і товщина волосся;
 2. мікроскопічні порушення шкіри голови;
 3. рівень кровопостачання шкіри голови.

Висновки

Проведення комп'ютерної діагностики шкіри голови дозволяє лікарю визначити тип волосся, тип шкіри голови, розміри фолікулів, загальний стан шкіри голови, стан волосся, виявити захворювання та їх причини.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ