Головна : Новини

Що потрібно знати про артроз?

, 19:35
0 660

артрозНі для кого не секрет, що на ряду з безліччю недуг в сучасному світі люди все частіше звертаються за допомогою до ортопедів. Чому? Ниють і болять суглоби, турбують гострі болі в області стегна, нехарактерний хрускіт в колінах та багато інших ознак і симптомів змушують людей прийти на прийом до фахівця.

Чому артроз молодіє і як уникнути небажаних наслідків даного захворювання? Про це ми і поговоримо далі. До речі, інформацію про симптоми і лікування артрозу суглобів ви знайдете на noltrex.ru.

З якими проблемами люди звертаються до ортопеда?

Більшість звернень - це проблеми з суглобами. Вони звертаються з різними патологіями: починаючи від забитих місць і закінчуючи наслідками переломів. Але основна маса приходить з початковим артрозом.

Артроз - це захворювання, яке веде до зносу суглобового хряща. Найчастіше починають хворіти колінні і тазостегнові суглоби. І дуже важливо підібрати правильне лікування артрозу. Треба пояснити пацієнтові, як себе вести далі. Багато лікарів відразу лякають і без того розгубленого пацієнта, що у вас почався артроз і декілька років вам поставлять протез. Людей це дуже лякає. Але насправді жоден лікар не може передбачити розвиток артрозу у конкретного пацієнта. Кожен випадок, кожного організму індивідуальний. Артроз може протікати швидко і прогресувати, але також суглоби можуть просто турбувати, але при правильній схемі лікування, людина продовжить комфортно жити і ніколи не буде ходити з паличкою і вже тим більше ніхто йому не буде ставити протез найближчим часом.

Артроз молодіє або старіє?

Молодіє, безсумнівно, і, до речі, по всьому світу. Ви запитаєте: "Чи можна цій негарній тенденції запобігти?". На жаль ні Артроз - це стан, який може бути у кожної людини, адже ми живемо, рухаємося і суглоби схильні до зносу. У когось більше, у когось менше. За собою просто треба стежити. На стан суглобів впливають травми, що дає артрозу можливість прогресувати. Але ні в якому разі не можна займатися самолікуванням. Всі дії, профілактику, медикаментозне лікування, все робимо лише після консультації з фахівцем. Зараз є препарати гіалуронової кислоти, які продовжують комфортне життя при артрозі.

Чи є ще симптоми, крім болю в суглобах, які повинні насторожити?

Якщо нічого не турбує, то по лікарях бігати не треба, а то адже обов'язково що-небудь знайдуть. Просто слідкуйте за собою і харчуйтеся добре і правильно. Не забувайте їсти холодець і харчові добавки, що містять необхідні для хряща мікроелементи. Кожну людину при певних навантаженнях може що-небудь насторожити і занепокоїти. Але не треба відразу бігти до лікаря. Якщо ж такий біль не проходить через якийсь час, посилюється і від нього є дискомфорт, то, звичайно, пора прийти на прийом до лікаря.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ