Головна : Новини

Сіаліс: Що це таке?

, 16:42
0 612

cialisСіаліс - це один з найвідоміших препаратів для лікування еректильної дисфункції. Після вживання даного препарату у більшості представників сильної половини людства відбувається нормалізація статевого життя. Сіаліс відноситься до препаратів класу інгібіторів ферменту фосфодіестерази-5. Його "чарівна" дія грунтується на виборчій та дієвій блокаді фосфодіестерази-5, що ефективно лікує імпотенцію у чоловіків шляхом істотного збільшення припливу крові до статевого члена при наявності сексуального збудження.

Сіаліс призначений для тих чоловіків, які бажають жити повноцінним статевим життям, але мають проблеми з ерекцією. До речі, купить Сіаліс (Cialis, Сиалис) можна в інтернет-магазині mileli.ru.

Які особливості дії теблетки Cialis?

До складу препарату входить активна речовина тадалафіл, яка і викликає приплив крові до тканин і релаксацію гладких м'язів артерій чоловічих статевих органів. Після прийняття таблетки Сіаліса кровоносні судини, розташовані в печеристих тілах пеніса, швидко наповнюються кров'ю, а це викликає суттєве зменшення відтоку крові з статевих органів і створення градієнта кров'яного тиску - таким чином виникає ерекція.

Як і інші аналогічні препарати, Сіаліс починає діяти тільки в тому випадку, коли чоловік бачить і відчуває сексуальний подразник - сексуальне стимулювання є необхідною умовою, інакше препарат не зробить належного ефекту. Беручи таблетку, слід розуміти, що причини порушення кровопостачання статевих органів Сіаліс усунути не може - дія даного препарату обмежується певною кількістю часу.

Сіаліс - це засіб, який здатний допомогти навіть при тяжких порушеннях ерекції. У клінічних випробуваннях по ефективності даного препарату взяло участь понад 400 чоловіків з еректильною дисфункцією різної етіології та ступеню. 81% випробовуваних спостерігали стійке значне поліпшення ерекції під час його прийому.

Переваги Сіаліса:

  • Він не тільки відновлює ерекцію, але і сприяє налагодженню і зміцненню сексуальних відносин;
  • При первинному і наступних прийомах пацієнт не відчуває дискомфорту, при тривалому прийомі не виникає звикання або ослаблення дії;
  • Препарат починає діяти дуже швидко - через 20-25 хвилин після прийому;
  • Сіаліс по тривалості дії перевершує свої популярні аналоги Левітру і Віагру: одна таблетка може працювати до 36 годин;
  • Паралельно з прийомом Сіаліса не забороняється вживати жирну їжу і алкоголь;
  • Препарат визнаний безпечним для здоров'я, його можуть вживати чоловіки, які страждають на цукровий діабет. Крім цього, він дозволений чоловікам, які мають захворювання печінки і нирок, при цьому не потрібно призначення спеціальної дози.
Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ