Головна : Новини

Контактні лінзи Air Optix Aqua

, 00:00
0 477

Контактні лінзи Air Optix AquaСьогодні контактні лінзи практично повністю змогли замінити окуляри. Вони мають масу переваг. До того ж сучасне виробництво може запропонувати безліч варіантів лінз, які враховують індивідуальні особливості очей. Найбільш популярний сучасний матеріал виготовлення - силікон-гідрогель. З цього матеріалу і виготовляють м'які контактні лінзи (МКЛ) Air Optix Aqua (до речі, придбати їх можна в інтернет-магазині http://www.linzshop.ru/catalog/air-optix-aqua.html).

Air Optix Aqua відносяться до силікон-гідрогелевих лінз 2-го покоління.Такі МКЛ пропонуються в двох варіантах: одноденні лінзи безперервного носіння та лінзи денного носіння. Є й такі, які носяться безперервно до 6 діб. Матеріал, з якого виготовляється лінза, - лотрафілкон B сіліконгідрогель FDA I (це матеріал, який являє собою сополімер). У структуру гідрогелю впроваджений силіконовий матрикс. Гідрогель - для м'якості і еластичності, а силікон - для пропускання кисню. I група FDA означає середній вміст вологи в 33 %. Саме такий вибір зробила швейцарська фірма Ciba Vision, яка виготовляє ці МКЛ. Спочатку метою виготовлення було домогтися максимального комфорту в носінні. Обмеженням став період носіння одного комплекту - не більше місяця.

Традиційні лінзи все рідше пропонуються на нашому ринку, так як матеріали нового покоління більш перспективні. У традиційній технології киснепропускання прямо залежить від вмісту вологи в полімері, і киснепропускання не може бути вище 80 (показник води). У новій технології силікон-гідрогелевих лінз киснепропускання залежить від вмісту силікону в матеріалі. За рахунок цього можна збільшити показник до необхідної величини. Якби лінза була виготовлена  тільки з силікону, показник киснепропускання був би максимальним, але тоді лінзу проблемно було б носити. Вона б не змочувалася, і носіння було б утруднене. Щоб носити такі лінзи було комфортно, їх поверхню обробляють, щоб вона була гідрофільною. Після такої обробки лінзи легко носити, так як вони можуть змочуватися слізною плівкою.

Асферичний дизайн лінз дозволяє мінімізувати спотворення. В результаті цього людина отримує більш чітке зображення. Особливо цей ефект помітний в нічний час, при недостатньому освітленні.

Переваги Air Optix Aqua:

  • Особливості виготовлення лінзи Air Optix Aqua роблять її максимально зручною для очей, так як вона пропускає кисню в 5 разів більше, ніж інші гідрогелеві лінзи;
  • Велике киснепропускання підтримує очі в нормальному фізіологічному стані, практично не викликаючи відчуття її присутності;
  • У лінзі добре утримується волога;
  • Можливість безперервного носіння;
  • Легко підбирається, добре сидить на оці;
  • Абсолютно гладка поверхня перешкоджає утворенню відкладень.

Найбільша перевага цієї лінзи - це те, що після її використання очі практично не втомлюються. Їх фізіологія залишається в нормі. А правильне носіння і догляд зводять до мінімуму розвиток захворювань, пов'язаних з використанням МКЛ.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ