Головна : Новини

У чому популярність БАД «Фітомуцил» для схуднення

, 00:09
0 369

ФітомуцилБАДи широко використовуються в якості ефективних засобів зниження ваги. З величезної кількості представлених на сучасному ринку рослинних харчових добавок увага людей, які худнуть, в даний час зосереджена на препараті Фітомуцил. Про його користь і шкоду міркують на форумах і сперечаються на медичних сайтах. При всій суперечливості думок Фітомуцил для схуднення користується підвищеним попитом, що викликано високою ефективністю препарату і хорошими результатами.

Сутність препарату

Фітомуцил відноситься до групи препаратів рослинного походження, не містить штучних добавок, барвників і ароматизаторів. З цієї точки зору препарат є абсолютно нешкідливою речовиною. Зокрема, саме цей фактор дозволяє рекомендувати його вагітним як засіб для профілактики запорів і дисфункції кишечника.

Початковою сировиною для виробництва Фітомуцила служать насіння особливого сорту подорожника, що росте на території Індії. Лушпиння, зняте з насіння рослини, ретельно подрібнюється і змішується з висушеними плодами сливи. Отриманий порошок упаковується в вигляді саше - пакетиків вагою 6 гр. Також існує більш зручна і економна упаковка на 360 гр в банці, що дуже практично при сімейному вживанні препарату.

Властивості:

  • Нормалізація діяльності кишкового тракту і шлунка;
  • Відновлення природної мікрофлори кишечника;
  • Ліквідація запорів;
  • Зниження показника холестерину, глюкози в крові.

Користь для схуднення

Фітомуцил для схуднення запускає механізм зниження ваги, виходячи із здатності виводити з організму токсини продукти метаболізму. Відбувається цей процес, завдяки наявності в складі препарату пектину і гідрофільних волокон, що володіють властивістю поглинати воду і в незмінному вигляді рухатися по всьому травному тракту. В результаті стінки кишечника звільняються від неперетравлених залишків їжі та накопичених шлаків. Тиск, який чиниться набряклою клітковиною, сприяє усуненню симптомів запору і засмічення кишечника. При цьому відмітною властивістю препарату є те, що він не всмоктується і не засвоюється в травному тракті, що не служить джерелом подразнення та алергії. Тривалий прийом Фітомуцила не викликає звикання або інших порушень в організмі.

До негативних властивостей Фітомуцила відносять нездатність препарату усувати надлишкову вагу, викликану невгамовним апетитом як результатом порушень психічного характеру. Йдеться про схильність багатьох нервових людей заїдати неприємності і стреси калорійними продуктами харчування. Також наголошується, що Фітомуцил як джерело рослинної клітковини і баластних речовин може викликати здуття живота і розлад кишечника, що не дозволяє використовувати його при різних захворюваннях органів травлення, видільної системи і хронічних захворюваннях внутрішніх органів.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ