Головна : Новини

LG OLED TV: Всі грані еволюції телевізорів

, 14:35
0 547

LG OLED TVУльтратонкі телевізори LG стали візитною карткою компанії на сьогоднішній день. Щорічно кращі технології впроваджуються в продукцію, роблячи її комфортнішою у використанні. До речі, в Україні телевізори від LG можна придбати в інтернет-магазині y.ua.

Історія LG TV бере початок з 1966 року, саме тоді з'явився найперший чорно-білий телевізор, вироблений в Південній Кореї. На той момент це був неймовірний стрибок у розвитку ринку телевізорів.

Перший в світі комп'ютеризований кольоровий телевізор також першими зробили розробники LGElectronics в 1993 році. А в епоху розвитку вбудованої CD і VCR продукції, LG розширили межі і створили моделі, які були на крок попереду свого часу - випустивши перший в світі телевізор «все-в-одному» з CD програвачем.

Тоді найбільші телевізори змагалися в розмірах не більше 30 дюймів. LG представили справжній прорив - перший в світі HDR телевізор з LCD проекцією.
У 2004 році світ побачив перший 55 " LCD телевізор, з вбудованою коробкою для передачі цифрових сигналів. Цим самим LG заробили собі технологічну перевагу на ринку рідкокристалічних телевізорів, продовжуючи крокувати вперед і стаючи провідною компанією в області виробництва дисплеїв з плоским екраном.

2010 рік відкрив нові горизонти в області 3D телевізорів - з'явився перший в світі LG 3D телевізор з технологією FULL LED.

Сьогодні компанія LG представила супертонкі телевізори. Однак на першому етапі еволюції телевізорів товщина становила 399 мм! Кінескопні моделі з електронно-променевою трубкою і матрицею CRT були високої якості для того часу, але зручністю розміщення не відрізнялися. Хоча телевізор LG 32FS1DA з розширенням HDTV і діагоналлю 32-дюйма був виконаний в дуже елегантному для того часу дизайні.

Розробка телевізора моделі LG 42PC3DA з плазмовою панеллю стало другим етапом в еволюції телевізорів. Як відомо, плазмова панель функціонує за принципом прямого випромінювання, тому дає контрастне соковите зображення. Великим проривом стала зміна товщини телевізора до 101 мм.

На третьому місці в етапах еволюції телевізорів стоїть модель 42LG50FD з ЖК-панеллю і CCFL підсвічуванням на флуоресцентних лампах з холодним катодом. Її товщина вже склала 91 мм!

Світлодіодне підсвічування дисплея дозволила розробникам LG досягти чудових результатів на 4-му етапі еволюції телевізорів. За крок від неймовірно тонких моделей OLED виявилася LG 65UB980Vc ЖК-панеллю і LED підсвічуванням. Товщиною всього 37 мм.

Значущим проривом в області розробки інноваційних телевізорів стала поява LGOLEDTV. Компанія LG перша представила на ринку вигнуті телевізори з ультратонким дисплеєм, всього 4,3 мм. Максимальний ефект занурення, чудовий контраст і перенесення кольорів стали можливими завдяки технології органічних світлодіодів. Модель LG55EG960V - найяскравіший представник покоління найкращих телевізорів OLED.

Сьогодні телевізор LG 4K OLED з вигнутим екраном відзначений нагородами EISA 2015 за кращий дизайн і високий рівень технічних специфікацій і навіть названий «Королем телевізорів» в США. Комісія експертів по стандартам калібрування на основі різних характеристик якості зображення, включаючи рівень чорного, контрастність зображення, колірну точність і дозвіл відео, серед інших визнала цей телевізор новим кроком в історії TV індустрії.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ