Головна : Новини

Виведення із запою на дому: Що потрібно знати?

, 00:07
0 932

Виведення із запою на домуВиведеніе із запою застосовується для припинення тривалого, більш 24 годин, вживання спиртного. Якщо людина п'яна, але продовжує приймати алкоголь, їй потрібна допомога.

Виведення із запою - це медична послуга, яку надають медичні центри (як приватні, так і державні), якщо у них є ліцензія на даний вид діяльності. Основна відмінність між різними клініками в тому, що державні лікарні зобов'язані повідомляти в міліцію про лікування хворих на алкоголізм. Як наслідок - інформація навіть про одиничний запій надходить на роботу, перешкоджає отриманню водійських прав і т. д.

У приватних клініках вивід із запою проводиться анонімно, без постановки на облік, незалежно від того, проводилося пацієнтові виведення з запою вдома або в медичному центрі (до речі, в Москві виведенням із запою займається центр "Наркопроф", вам просто потрібно перейти на сайт і зробити дзвінок).

Вивести із запою в домашніх умовах або викликати лікаря?

Людині дуже складно вийти з запою самостійно. Тому близькі намагаються вивести її із запою в домашніх умовах. Для цього потрібно повністю зупинити вживання алкоголю, прибрати весь алкоголь з вільного доступу.

На тлі скасування алкоголю з'являються такі симптоми абстинентного синдрому (синдрому відміни):

  • тремтіння рук, язика, вік;
  • пітливість;
  • частий пульс, підвищення артеріального тиску;
  • нудота, блювота;
  • тривожність, збудження, неспокій;
  • головний біль;
  • безсоння;
  • загальна слабкість;
  • можлива поява судом, галюцинацій.

Прийом будь-яких ліків відразу після відміни алкоголю небезпечний для людини, тому що на тлі отруєння організму алкоголем реакція на препарат може бути непередбачуваною, аж до втрати свідомості або різкого підвищення / падіння артеріального тиску. Тому для виведення з запою в усьому світі потрібно лікарська допомога, яку надає лікар-нарколог.

Виведення з запою: Як воно проводиться?

Виведення із запою проводиться за однаковими схемами лікування. Перед викликом лікаря для виведення алкоголіка з запою, потрібно обов'язково отримати згоду пацієнта. Коли приїжджає лікар, пацієнт підписує згоду на лікування. Якщо ж пацієнт відмовляється від проведення лікувальних маніпуляцій, одного бажання родичів недостатньо. При цьому обов'язковою є присутність тверезої близької людини з пацієнтом.

За 2 години до приїзду лікаря потрібно припинити вживання алкогольних напоїв.

Лікар-нарколог розмовляє з пацієнтом, оглядає його, дає йому таблетки. За свідченнями ставиться «крапельниця», тобто частина лікарських препаратів вводиться внутрішньовенно. Для переривання запою важливо стабілізувати емоційний стан, тому заспокійливі препарати - це обов'язковий компонент схеми терапії.

Лікар знаходиться з пацієнтом, поки проводиться внутрішньовенне введення ліків, потім оцінює стан організму людини, його нервової та серцево-судинної системи, дає рекомендації щодо подальшого лікування на найближчі дні. Після введення препаратів пацієнт зазвичай засинає і може спати кілька годин.

У наступні дні рекомендується прийом седативних (заспокійливих) препаратів.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ