Головна : Новини

Гайморит у дорослих: Симптоми, лікування

, 18:04
0 562

гайморит

Небезпека появи гаймориту збільшується на тлі супутніх чинників, які перешкоджають природному відтоку: при певних особливостях анатомії та будови носа, супутніх захворюваннях (наприклад, неалергічному риніту та неправильному способі життя. Далі, ми поговоримо про основні симптоми та лікування гаймориту (treatment of genyantritis, лечение гайморита).

Симптоми

При гострій формі протікання гаймориту, присутні наступні основні симптоми:

  • відчуття тяжкості в області гайморової пазухи;
  • іноді хворий сприймає біль при гаймориті за зубний;
  • поява з носа виділень гнійного характеру;
  • ускладнений відтік гною з пазухи і біль в данній локації;
  • підвищена температура тіла;
  • в порожнині носа гній, який абсолютно не висмаркується.

Під час хронічного гаймориту хворий, як правило, скаржиться на: слабкість і дуже швидку стомлюваність, регулярні головні болі, тривалий нежить та сильне порушення нюху.

Лікування

У зв'язку з тим, що симптоматика гаймориту характеризується безліччю схожих рис з ринітом алергічної форми і низкою інших захворювань, діагноз повинен озвучувати лише ЛОР-фахівець. Будь-яка самостійна установка діагнозу пацієнтом здатна привести не тільки до невірного лікування, але і втраченого часу, а в особливих випадках - до появи важких ускладнень. Величезну шкоду здоров'ю може надати неправильний режим прийому сильних антибіотиків і неграмотне дозування препаратів.

Сьогодні діагностика гайморових пазух проводиться за допомогою сучасних апаратних методик:

  1. Комп'ютерна томографія області черепа;
  2. Рентгенограма пазух носа;
  3. Ультразвукове дослідження порожнини носа.

Як правило, в дорослому віці людина часто переносить різні простудні захворювання і має чимало хронічних недуг. Для того, щоб запобігти появі гаймориту, при ГРВІ або грипі слід кожен раз проводити профілактичні прогрівання зони придаткових пазух. Вельми важливо уникати попадання холодного вітру в обличчя. В вітряну і морозну погоду слід ретельно прикривати нижню частину обличчя.

У дорослих лікування гаймориту полягає в комплексному призначенні лікарем фізіотерапевтичних та медикаментозних процедур. При розвитку гострого гнійного запалення на перших стадіях хвороби слід вдатися до хірургічного втручання

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ