Головна : Новини

Жахи пластичних операцій

, 10:51
0 461

Жахи пластичних операційБуває так, що прагнення знайти привабливість закінчується для любителів пластичних операцій справжньою трагедією або навіть смертельними наслідками. Бували випадки, коли хірурги несли кримінальну відповідальність за свої помилки.

Згідно зі статистикою, за останній час збільшилася кількість зафіксованих ускладнень після перенесення пластичної операції. Давайте розберемо докладніше, які хірургічні втручання загрожують певними проблемами і розповість нам про це редактор вебсайту zaxvatu.net.

Збільшення грудей

Майже кожна дівчина має будь-які невдоволення щодо зовнішнього вигляду своїх грудей. І часом клієнтки, які мріють про пружному бюсті отримують каліцтво.

Серед "побічних ефектів" неправильно проведеної операції мінімальне, що можна отримати - асиметрію грудей. У деяких випадках вина за подібний дефект лежить на лікареві, але часом імпланти і самі можуть опускатися через травми або вагітності. Проблема вирішується тільки черговий операцією. Більш серйозна проблема - відторгнення імпланта. Це відбувається коли організм не може "прийняти" чужорідне тіло всередині себе. Подібне трапляється через неякісні імплантів або їх неправильної установки. Чужорідний предмет в тілі, в купе з гнійним запаленням і сильним болем, нерідко здатний довести до поширення інфекції і як наслідок, до смерті.

Ще одне ускладнення, яке загрожує сумними наслідками - некроз сосків. Соски відмирають через те, що під час операції до них перестає надходити кров. Якщо вчасно звернутися до фахівця, ситуацію можна виправити. А в разі зволікання може знадобитися не тільки видалити імплантати, а й всю груди.

Обличчя

Варіацій зміни особи пластична хірургія пропонує безліч: підтяжка, ринопластика, збільшення губ або скул і так далі. На жаль, але і ускладнень буває чимало.

Найбільш небезпечне, що вас може очікувати - омертвіння тканин. Недосвідчений лікар може пошкодити будь-якої нерв, яких на обличчі безліч. Підсумок - перекошене обличчя, яке не завжди можна виправити. А деякі операції, наприклад блефаропластика - корекція форми століття, і зовсім загрожують сліпотою пацієнтки. Нерідко після блефаропластики трапляється асиметрія верхніх повік або утворюється гематома на склер очей. А часом і зовсім формуються шкірні кісти.

Небезпечні ускладнення може викликати і ринопластика - зміна форми носа. Поширеною проблемою є сідлоподібна деформація, при якій після операції ніс згинається на кшталт дзьоба папуги. Нерідко бувають і проблеми зі зміщенням форми носової перегородки, що здатне привести до проблем з диханням.

Часом дівчата настільки захоплюються збільшенням губ, що вони навіть без ускладнень виглядають нездорово. Але навіть якщо форму губ вдалося зберегти акуратною, небезпека для здоров'я залишається. Найбільш поширене ускладнення пацієнтки ризикують отримати, якщо імплант або його наповнювачі неякісні - вони просто не приживуться. В результаті дівчина отримує запалені і майже відмерлі губи.

Сідниці

Збільшити п'яту точку можна, вдавшись до двох варіантів. Або поставити туди імпланти, або перекачати свій жир з іншої частини тіла в сідниці. Найбільшу небезпеку таїть в собі саме другий варіант. Є великий ризик розвитку флегмона - гнійного розплавлення жиру через інфікування. Тобто, через неправильне введення або надмірної кількості жир починає гнити прямо в сідницях.

Як же не перетворитися на виродка?

Якщо ви точно вирішили відвідати пластичного хірурга, поставтеся уважніше до вибору фахівця. Кваліфікований лікар не зробить вам операцію на наступний день після прийому - вам буде необхідно пройти обстеження і здати аналізи. Тільки тоді ви отримаєте дозвіл на операцію.

Крім того не забудьте під час розмови з лікарем обговорити всі можливі післяопераційні ускладнення.

Варто дізнатися і те, яку освіту у фахівця. Не варто довіряти своє здоров'я тому, хто перекваліфікувався з лора в пластичного хірурга після коротких курсів. Хороший пластичний хірург зобов'язаний мати вищу медичну освіту і регулярно відвідувати курси профпереподготовки. Це ж правило стосується і косметолога. Дізнайтеся, в яких умовах працює клініка. В ідеалі там повинна бути реанімація і палати, в яких пацієнти можуть перебувати після операції. Трапляється так, що клініки відкриваються в переобладнаною трикімнатній квартирі. І якщо пацієнт під час операції випробує анафілактичний шок, його не врятувати.

Підписуючи договір на надання послуг не лінуйтеся читати його повністю. Зверніть особливу увагу на розділ "Обов'язки сторін", в якому повинно говоритися, чи буде вам допомагати клініка, якщо щось піде не так після операції. У разі, якщо операція все ж пройшла невдало або ваше здоров'я опинилося під загрозою, не бійтеся відстоювати свої права на компенсацію в суді.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ