Головна : Новини

Імплантація зубів системою Nobel Biocare

, 22:52
0 511

Nobel BiocareNobel Biocare в історії імплантації зубів займає таке ж положення, як Ford в історії автомобілебудування. Дана система була заснована «батьком» сучасної імплантології в стоматології П.-І. Бранемарком і накопичила величезний досвід у виробництві зубних імплантантів. В даний час Nobel Biocare є світовим лідером за кількістю вироблених імплантів і володіє близько 40 % світового ринку. До речі, в Москві встановити імпланти Nobel можна в клініці "Зууб": https://zuub.ru/.

Імплантати Nobel Biocare: головні характеритики

Зубні імплантати Nobel Biocare виконані в кореневидній формі і призначені для негайної установки на місце втраченого зуба. Різьба на конструкцію наноситься не рівномірно, що дозволяє надійно фіксувати імплантат в кістковій тканині. Трикутна платформа сприяє оптимальному розташуванню адатмента. Покриті імплантати Nobel Biocare спеціальної субстанцією TiUnite, що скорочує процес остеоінтеграції. Використання імплантатів Nobel Biocare можливо як при частковій, так і при повній адентії.

Клієнти стоматологічних клінік віддають перевагу засобам імплантації зубів Nobel Biocare через їх високу якість, відмінну функціональностьі і високі естетичні властивості. Власне дана компанія подбала про те, щоб всі без винятку пацієнти отримували лише високоякісний матеріал, присвоївши кожному імплантату реєстраційний номер. Таким чином вдалося уникнути масової появи підробок.

Для забезпечення найкращого результату фахівці стоматологічної клініки, які викристовують у своїй роботі саме ці імплантати проводять операції лише після проведення повного стоматологічного обстеження клієнта. У свою чергу, пацієнт повинен виконувати всі рекомендації лікаря по догляду за зубами після імплантації.

Переваги систем імплантації Nobel Biocare:

  • Однією з головних переваг системи дентальної імплантації Nobel Biocare є величезний досвід її виробництва і застосування в стоматологічній імплантології. Більш, ніж 40-річний досвід у виготовленні і установці імплантів Nobel Biocare дозволяє досягти практично 100% приживлюваності імплантатів;
  • Спеціальна форма зубних імплантів, а також унікальні властивості покриття TiUnite, використовуваного в імплантатах Nobel Biocare дозволяють проводити протезування зубів відразу ж після імплантації;
  • Унікальне покриття імплантатів близьке за структурою до людської кістки, що сприяє гарній інтеграції;
  • Крім високих функціональних характеристик даних імплантів, вони володіють так само прекрасними естетичними показниками, тобто при виготовленні і встановленні кореневій частині імпланту враховується можливість використання новітніх технологій протезування зубів;
  • Кожному імпланти Nobel Biocare присвоюється «особистий» реєстраційний номер, що дозволяє не тільки уникнути підробок, але і простежити їх історію.
Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ