здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Імплантація зубів системою Nobel Biocare

Травень 16 2018

Nobel BiocareNobel Biocare в історії імплантації зубів займає таке ж положення, як Ford в історії автомобілебудування. Дана система була заснована «батьком» сучасної імплантології в стоматології П.-І. Бранемарком і накопичила величезний досвід у виробництві зубних імплантантів. В даний час Nobel Biocare є світовим лідером за кількістю вироблених імплантів і володіє близько 40 % світового ринку. До речі, в Москві встановити імпланти Nobel можна в клініці "Зууб": https://zuub.ru/.

Імплантати Nobel Biocare: головні характеритики

Зубні імплантати Nobel Biocare виконані в кореневидній формі і призначені для негайної установки на місце втраченого зуба. Різьба на конструкцію наноситься не рівномірно, що дозволяє надійно фіксувати імплантат в кістковій тканині. Трикутна платформа сприяє оптимальному розташуванню адатмента. Покриті імплантати Nobel Biocare спеціальної субстанцією TiUnite, що скорочує процес остеоінтеграції. Використання імплантатів Nobel Biocare можливо як при частковій, так і при повній адентії.

Клієнти стоматологічних клінік віддають перевагу засобам імплантації зубів Nobel Biocare через їх високу якість, відмінну функціональностьі і високі естетичні властивості. Власне дана компанія подбала про те, щоб всі без винятку пацієнти отримували лише високоякісний матеріал, присвоївши кожному імплантату реєстраційний номер. Таким чином вдалося уникнути масової появи підробок.

Для забезпечення найкращого результату фахівці стоматологічної клініки, які викристовують у своїй роботі саме ці імплантати проводять операції лише після проведення повного стоматологічного обстеження клієнта. У свою чергу, пацієнт повинен виконувати всі рекомендації лікаря по догляду за зубами після імплантації.

Переваги систем імплантації Nobel Biocare:

  • Однією з головних переваг системи дентальної імплантації Nobel Biocare є величезний досвід її виробництва і застосування в стоматологічній імплантології. Більш, ніж 40-річний досвід у виготовленні і установці імплантів Nobel Biocare дозволяє досягти практично 100% приживлюваності імплантатів;
  • Спеціальна форма зубних імплантів, а також унікальні властивості покриття TiUnite, використовуваного в імплантатах Nobel Biocare дозволяють проводити протезування зубів відразу ж після імплантації;
  • Унікальне покриття імплантатів близьке за структурою до людської кістки, що сприяє гарній інтеграції;
  • Крім високих функціональних характеристик даних імплантів, вони володіють так само прекрасними естетичними показниками, тобто при виготовленні і встановленні кореневій частині імпланту враховується можливість використання новітніх технологій протезування зубів;
  • Кожному імпланти Nobel Biocare присвоюється «особистий» реєстраційний номер, що дозволяє не тільки уникнути підробок, але і простежити їх історію.
← Переваги професійного... Як правильно вибрати... 
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен