Головна : Новини

Як правильно вибрати кімоно для карате?

, 17:55
0 624

кімоно для карате

Карате, як і іншими східними єдиноборствами, займаються в особливій уніформі - кімоно. Воно складається з штанів, куртки та пояса. Для новачків кімоно одягається білого кольору. Кімоно для карате зазвичай виготовляється з бавовняної тканини, для змагань краще вибрати комплект з додаванням синтетичних матеріалів, які добре вбирають піт. До речі, придати кімого за доступною ціною можна в інтернет-магазині https://www.forbox.com.ua/kimono/.

Що варто враховувати при виборі кімоно?

При виборі бавовни враховуйте можливу усадку тканини після прання, а прати доведеться часто. Пояс зазвичай не перуть, як велить філософія карате. Колір пояса поступово змінюється в процесі тривалих виснажливих тренувань. З кожним роком він набуває все більш темних відтінків, поки не стане чорним, відповідним майстерності його власника.

У карате упор робиться на ударну техніку, тому кімоно шиють з гладких міцних тканин різної щільності. Тонка тканина краще для літніх тренувань, більш щільна доведеться до місця в холодну пору року. Різниться повсякденне кімоно для звичайних тренувань і комплект для змагань з більш щільною тканиною. Практичним вибором для тренувань буде кімоно з додатковим посиленням на колінах.

Кімоно кіокушинкайського крою трохи відрізняється від звичайного для карате - у нього рукава і штани коротші. На лівій стороні грудей розташована вишивка у вигляді ієрогліфів «Кіокушинкай». При покупці кімоно для карате краще приміряти. Відповідний комплект не повинен сковувати рухи, нижній край куртки знаходиться на рівні середини стегна.

При виборі кімоно враховується зріст, комплекти випускаються від 110 до 200 см з кроком 10 см - всього 10 розмірів. Використовується маркування розміру у вигляді цифр. Так розмір «0» відповідає 130 см, «7» підійде власникам двометрового зросту. Найменші розміри - «000» і «00» на малюків ростом 110 і 120 см відповідно.

Пояси: Які вони бувають?

При покупці кімоно для карате пояс (обі) білого кольору зазвичай входить в комплект. Пояси для карате іншого кольору потрібно заслужити, так як колір показує ступінь майстерності його власника. Пояси бувають жорсткими або м'якими, бавовняні, сатинові або атласні. Бавовняна тканина більш довговічна і виглядає акуратніше. Атлас - ефектніше. Якісний пояс не втрачає первісний колір після прання.

Пояси для карате бувають дитячі - довжиною 200-240 см і дорослі - від 300 до 350 см. Ширина пояса становить від 4 до 6 см. При правильній довжині пояса, його зав'язані кінці не повинні опускатися нижче колін або мають бути вище нижнього краю куртки.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ