Головна : Новини

Ремонт газових котлів: в кого краще замовити?

, 21:53
0 462

Ремонт газових котлівЯкщо до приватного або заміського будинку підведені газові комунікації, то цілком раціональним і зрозумілим стане рішення опалення приміщення за допомогою газового котла. Такий варіант опалювальної системи простий і надійний в експлуатації, але, щоб робота такого агрегату була продуктивною і стабільною, газові котли, як мінімум, вимагають профілактики, а іноді і ремонтних робіт.

Гідравлічна система опалення будинку передбачає безперебійну і постійну циркуляцію гарячої води по трубопроводу приміщення, що забезпечується великою кількістю деталей і комплектуючих - аквастатом, газовою арматурою, різними клапанами і циркулятором.

Якщо ваша опалювальна система вийшла з ладу і вам терміново потрібен якісний ремонт газового котла, то ви звернулися за адресою. Адже вже не перший рік висококласні майстри сервісної служби "Кotlov" надають багатий спектр послуг по ремонту газових котлів, колонок та іншого обладнання за найвигіднішими цінами.

Ремонт і чистка котлів опалення майстрами "Кotlov"

Профілактичні роботи, пов'язані з підтриманням газових котлів в належному робочому стані, дозволяють продовжити термін експлуатації опалювального обладнання і уникнути ремонту і витрат з нього випливають. Професіонали сервісної служби "Кotlov" готові в день подачі заявки виїхати на вказану вами адресу і надати повний перелік послуг з ремонту та налаштування газових котлів будь-якого виробника і марки, а також вітчизняних виробників.

Майстри "Кotlov" якісно і надійно зроблять такі ремонтні роботи газових котлів:

  • Профілактика газового котла;
  • Заміна і ремонт електронної плати управління, термостатів, газових клапанів, обладнання для димових газів;
  • Чистка теплообмінника;
  • Прокачування і заміна розширювального бачка.

Ремонт котлів за вигідними цінами

"Кotlov" - сервісна служба пропонує послуги по спеціалізованому обслуговування, ремонту і профілактиці газових котлів та іншого обладнання. Вони гарантуєють оперативний виїзд, високий рівень обслуговування і низьку вартість наданих послуг.

Фахівцям компанії під силу усунення поломки газового котла будь-якої складності і конфігурації. Майстри "Кotlov" мають багаторічний досвід роботи з газовими котлами всіляких марок і мають сертифікати, що дозволяють проводити ремонт газового обладнання. Все, що вам потрібно - це зателефонувати і майстер негайно прибуде до вас додому для усунення будь-якої неполадки в роботі газового котла.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ