здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Поняття карми в сучасному світі

Червень 05 2018

кармаТема карми зараз дуже популярна. Найчастіше саме карму звинувачують у багатьох нещастях в життя. Переслідують людину невдачі приписуються закону карми. Так що ж це таке - карма? Чим небезпечна і як поліпшити її? Про це нам розповість головний редактор порталу inspire2u.ru (до речі, тут можна прочитати про карму по даті народження).

Кожна людина прагне досягти успіху в житті, досягти щастя і благополуччя. Люди різні і до своїх цілей йдуть скоєно різними шляхами. Засоби досягнення теж різняться. Більшість і не замислюється про оточуючих на цьому шляху, не зважаючи ні на що. Але ж закони Всесвіту ніхто не відміняв. Вона реагує на кожен вчинок відповідно, навіть на прості думки можна через деякий час отримати відповідь, який можливо і не сподобається. Цей закон причини і наслідки і є карма.

Поняття карми

Саме поняття "карми" з'явилося давно і пов'язано зі східною філософією. Воно існує у багатьох східних релігіях і є важливим. У перекладі означає результат, наслідок, доля. Карма є наслідок, зроблених людиною діянь, які можуть бути навмисними або несвідомими. Кожна дія будь-яким шляхом впливає на світ навколо. І змушують простір навколо адекватно реагувати на них. Відповідь може рухатись зі деяким зволіканням. Буває, відбувається скупчення маси негативу і при підвищенні вершиться запуск механізму карми. Навіть якщо покарання за погані вчинки не відбулося, це може відбутися в майбутньому і навіть перейти на дітей і онуків. При цьому не усуває від відповідальності і несвідомих дій або бездіяльністі. Тому важливо знати, як очистити карму і діяти.

Позитивна і негативна карма

Присутність позитивної та негативної карми визначає успіх життя людини. Як з'являється карма? У великій мірі її виникнення пов'язане із зовнішніми обставинами (соціальне середовище, наприклад, створення ситуації для позитивної або негативної карми). До умов виникнення можна віднести також:

  1. Соціальне оточення;
  2. Час, день, рік дії;
  3. Внутрішні причини;
  4. Душевний стан;
  5. Спадщина (карма роду, нації і т. д.);
  6. Несвідомі програми свідомості.

Прояв родової карми

Даний вид карми людині дістається від її предків, а також успадковується її нащадками. Прояви подібної карми найбільше помітні на здоров'я людини. Гарна карма - хороша спадковість. Поява інваліда або розумово неповноцінного - нелегка спадкова карма. Матеріальна спадщина прадідів також залежить від карми. Це явні прояви, але існують і неявні. Низький запас життєвих сил, численні труднощі, блокування інформаційних потоків та інше свідчать про негативну карму. Придбання родової карми робиться, коли душа знаходить місце, час і батьків для свого втілення. Її тягне туди, де вона зможе найкращим способом відпрацювати негатив на карму, тобто людина набуває родову карму в мить зачаття. Від цього виду карми непросто звільнитися.

Карма Землі

Людина як частина Землі і Всесвіту знаходиться в безперервному енергообміні з ними. Найбільш яскравими проявами карми Землі можна вважати стихійні лиха. Карма людини і Землі пов'язані між собою. Люди часто не думають про власну енергію, випромінювану в поле планети, і як вона реагує на це. Кожен куточок планети носить свою карму, що залежить як від подій які там відбулися, так і від дій людей.

← Молочні зуби - варто... Правильний догляд за... 
Переглядів: 164
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен