Головна : Новини

Поняття карми в сучасному світі

, 18:24
0 453

кармаТема карми зараз дуже популярна. Найчастіше саме карму звинувачують у багатьох нещастях в життя. Переслідують людину невдачі приписуються закону карми. Так що ж це таке - карма? Чим небезпечна і як поліпшити її? Про це нам розповість головний редактор порталу inspire2u.ru (до речі, тут можна прочитати про карму по даті народження).

Кожна людина прагне досягти успіху в житті, досягти щастя і благополуччя. Люди різні і до своїх цілей йдуть скоєно різними шляхами. Засоби досягнення теж різняться. Більшість і не замислюється про оточуючих на цьому шляху, не зважаючи ні на що. Але ж закони Всесвіту ніхто не відміняв. Вона реагує на кожен вчинок відповідно, навіть на прості думки можна через деякий час отримати відповідь, який можливо і не сподобається. Цей закон причини і наслідки і є карма.

Поняття карми

Саме поняття "карми" з'явилося давно і пов'язано зі східною філософією. Воно існує у багатьох східних релігіях і є важливим. У перекладі означає результат, наслідок, доля. Карма є наслідок, зроблених людиною діянь, які можуть бути навмисними або несвідомими. Кожна дія будь-яким шляхом впливає на світ навколо. І змушують простір навколо адекватно реагувати на них. Відповідь може рухатись зі деяким зволіканням. Буває, відбувається скупчення маси негативу і при підвищенні вершиться запуск механізму карми. Навіть якщо покарання за погані вчинки не відбулося, це може відбутися в майбутньому і навіть перейти на дітей і онуків. При цьому не усуває від відповідальності і несвідомих дій або бездіяльністі. Тому важливо знати, як очистити карму і діяти.

Позитивна і негативна карма

Присутність позитивної та негативної карми визначає успіх життя людини. Як з'являється карма? У великій мірі її виникнення пов'язане із зовнішніми обставинами (соціальне середовище, наприклад, створення ситуації для позитивної або негативної карми). До умов виникнення можна віднести також:

  1. Соціальне оточення;
  2. Час, день, рік дії;
  3. Внутрішні причини;
  4. Душевний стан;
  5. Спадщина (карма роду, нації і т. д.);
  6. Несвідомі програми свідомості.

Прояв родової карми

Даний вид карми людині дістається від її предків, а також успадковується її нащадками. Прояви подібної карми найбільше помітні на здоров'я людини. Гарна карма - хороша спадковість. Поява інваліда або розумово неповноцінного - нелегка спадкова карма. Матеріальна спадщина прадідів також залежить від карми. Це явні прояви, але існують і неявні. Низький запас життєвих сил, численні труднощі, блокування інформаційних потоків та інше свідчать про негативну карму. Придбання родової карми робиться, коли душа знаходить місце, час і батьків для свого втілення. Її тягне туди, де вона зможе найкращим способом відпрацювати негатив на карму, тобто людина набуває родову карму в мить зачаття. Від цього виду карми непросто звільнитися.

Карма Землі

Людина як частина Землі і Всесвіту знаходиться в безперервному енергообміні з ними. Найбільш яскравими проявами карми Землі можна вважати стихійні лиха. Карма людини і Землі пов'язані між собою. Люди часто не думають про власну енергію, випромінювану в поле планети, і як вона реагує на це. Кожен куточок планети носить свою карму, що залежить як від подій які там відбулися, так і від дій людей.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ