Головна : Новини

Що варто знати при виборі зуботехнічного обладнання?

, 19:05
0 614

зуботехнічна лабораторія

В Україні дуже багато зуботехнічних лабораторій, визначити точну цифру яких просто неможливо. Окрім того, щодня по всій країні відкриваються все нові і нові. Для будь-якої лабораторії важливо йти в ногу з часом, інакше новачки швидко відберуть гілку першості, а з нею і прибуток застарілих колег.

На що варто звертати увагу при виборі зуботехнічного обладнання?

Звичайно ж, багато що залежить від якісного зуботехнічного обладнання для лабораторій. Безліч виробників (як вітчизняних, так і зарубіжних), ще більша кількість дилерів можуть заплутати будь-якого покупця. І щоб вибір цього обладнання не став вашим головним болем, варто звернути увагу на кілька аспектів.

В першу чергу, необхідно визначитися, на яких якостях обладнання ви бажаєте зробити акцент. Функціональність та зовнішній вигляд - безперечно. Однак і тут є свої невеликі хитрощі. Так, деякі зуботехнічні лабораторії воліють працювати з простим обладнанням, яке переповнене зайвими технічними функціями (такі моделі і коштують в рази дешевше, і прослужать довше). Інші вибирають сучасні форми, далекі від звичного з радянських часів квадрата. У будь-якому випадку від обладнання залежить якість роботи, яке буде оцінювати клієнт. Адже жоден, навіть самий талановитий фахівець, не зможе виготовити красивий і довговічний протез, скажімо, металокераміку на золоті, без відповідних інструментів. Тому варто вибирати найсучасніше і надійне обладнання.

Звичайно, кожна поважаюча себе зуботехнічна лабораторія повинна визначити необхідний мінімум обладнання, без якого функціонування неможливо, і мати такі інструменти, як воскотопки, мікромотори, електрошпателі. Визначитися з ними не складно. У них знає толк кожен досвідчений зубний технік.

А ось як вибрати муфельні печі, ливарні установки та печі для випалювання кераміки?

Тут потрібен професійний підхід! Особливо важливо, коли обладнання випускають справжні профі зуботехнічної справи, які безпосередньо знайомі з усіма етапами процесу.

Тому ми рекомендуємо компанію «Стоматех», яка продає високоякісне зуботехнічне обладнання. Саме воно по праву займає одну з лідируючих позицій на світовому стоматологічному ринку. Компанія підтримує якість на незмінно високому рівні, що підтверджують численні сертифікати та гарантія на всю продукцію.

Продукція компанії «Стоматех» як ніяка інша підходить для різних зуботехнічних робіт: зуботехнічне лиття, піскоструминна обробка, облицювання каркасів незнімних протезів, а бездоганна репутація компанії - найкращий аргумент на користь правильного вибору.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ