Головна : Новини

Як вибрати якісні ювелірні прикраси зі срібла?

, 19:15
0 638

прикраси зі сріблаБагато недобросовісних продавців пропонують покупцеві звичайну біжутерію під виглядом ювелірних прикрас зі срібла. Як не стати жертвою подібного обману? Як навчиться розпізнавати дійсно якісні ювелірні вироби зі срібла від підробки?

В першу чергу, ви повинні розуміти різницю між біжутерією і ювелірним виробом. Біжутерія може бути виготовлена з великої кількості матеріалів. Це може бути сплав металів, кераміка, пластмас, органічне скло, дерево, скло, одним словом все що завгодно. Вартість біжутерії також може бути дуже різноманітною. Але, як правило, вона значно поступається вартості ювелірних виробів. До речі, в інтернет магазині: https://silverland.com.ua/ ви можете сміливо придбати якісні срібні вироби з фіанітами, а саме: срібні сережки, кулони, жіночі кільця (але не для заручин), срібні хрестики, браслети і т. д.

Срібло в усі часи вважалося дуже цінним металом. До того ж воно має прекрасний зовнішній вигляд. Не дарма раніше в будинках можна було зустріти так багато предметів виготовлених саме з цього цінного металу. Видобуток срібла - це досить складний процес, саме з цієї причини воно дуже цінно. Цікавий той факт, що раніше жінки завжди віддавали перевагу прикрасам зі срібла, ніж із золота.

Звичайно, в сучасному світі срібло поступається за вартістю і популярності золоту. Але, при цьому не перестає бути таким же прекрасним і захоплюючим. Багато ювелірних магазинів в обов'язковому порядку надають своїм клієнтам колекцію прикрас виготовлених зі срібла і прикрашених різноманітними дорогоцінними каменями.

Багато експертів сучасності стверджують, що срібло скоро знову витіснить золоті прикраси з ринку. Саме з цієї причини придбання ювелірних прикрас зі срібла - це ще й вигідна інвестиція в майбутнє.

Раніше срібні предмети в будинку говорили про статус його власника. Тільки багата людина могла дозволити собі таку розкіш. У нашому сучасному світі придбати кільце або сережки з срібла може собі дозволити практично кожен. Вартість срібних виробів в основному залежить від проби, а також складності виконання тієї ювелірної прикраси, яку ви збираєтеся придбати. Знайти пробу можна безпосередньо на готовому виробі.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ