Головна : Новини

Відбілювання зубів в домашніх умовах: Плюси і мінуси

, 15:09
0 881

Відбілювання зубів в домашніх умовахБілі зуби вважаються еталоном краси. Тому не дивно, що багато людей готові піти на ризик заради голлівудської посмішки і відбілити зуби в домашніх умовах. Однак чи можна досягти успіху у відбілюванні зубів, покладаючись лише на власні сили і сумнівні рецепти, рекомендовані на інтернет-форумах?

Давайте спробуємо проаналізувати плюси і мінуси відбілювання зубів в домашніх умовах, щоб зрозуміти, наскільки ця процедура безпечна і ефективна. А розповість нам про це Альбердіева Мадіна Русланівна - парадонтолог, лікар стоматологічної клініки ЮЗАО, в якій можна провести професійне відбілювання за системою zoom 4 в Москві.

Способи відбілювання зубів в домашніх умовах

Що тільки не використовують люди для додання зубам бажаної білизни. Серед популярних способів домашнього відбілювання значаться такі:

  1. Чищення зубів спеціальними відбілюючими пастами. Такі пасти впливають на емаль особливими речовинами і твердими частинками - абразивами. За допомогою відбілюючих зубних паст можна зняти м'який поверхневий наліт і зробити зуби білішими буквально на пару тонів;
  2. Відбілюючі смужки і гелі. Кріпляться або наносяться на зуби і усувають потемніння емалі за рахунок деяких речовин, наприклад, пероксиду водню;
  3. Застосування традиційних «народних» засобів - перекису, соди, активованого вугілля. Існують рецепти, згідно з якими з озвучених інгредієнтів виготовляється паста або порошок для відбілювання зубів;
  4. Відбілювання за допомогою кап. Одним з найбільш безпечних видів домашнього відбілювання є носіння індивідуальних кап, виготовлених за зліпком і наповнених відбілюючим складом. Вони можуть зробити зуби білішими до 10 тонів.

Чи небезпечне домашнє відбілювання зубів?

На жаль, далеко не всі перераховані методи відбілювання приносять бажаний результат. Справа в тому, що пацієнтові важко самостійно розрахувати дозування і час впливу відбілюючого складу. При недовгому застосуванні і невисокому дозуванні ефекту відбілювання може і не бути, а при занадто старанному і агресивному впливі є ризик отримання опіки і травми.

Звичайно, у домашнього відбілювання є незаперечний плюс - воно набагато демократичніше за ціною, ніж відбілювання в кабінеті стоматолога. Крім того, в деяких випадках освітлити емаль в домашніх умовах дійсно вдається, особливо якщо для цього були використані спеціальні аптечні засоби і капи. Але мінусів у самостійного відбілювання все-таки більше:

  • По-перше, варто відзначити його невисоку ефективність у порівнянні з професійним відбілюванням. Більшість домашніх способів тільки знімає наліт з емалі, при цьому старий наліт і зубні камені таким чином прибрати не можна. Максимум, що можна зробити за допомогою домашнього відбілювання - повернути емалі природний колір, який, на жаль, буває близький до жовтого;
  • По-друге, в ряді випадків домашнє відбілювання здатне негативно впливати на емаль і ясна, подразнювати слизову, підвищувати чутливість зубів, викликати алергію і навіть отруєння при випадковому проковтуванні деяких відбілюючих засобів. Агресивне відбілювання провокує появу на емалі тріщин і мікропор, що сприяють її пошкодженню. Зрештою, на домашнє відбілювання знадобиться багато часу і сил, тому що для досягнення ефекту потрібно користуватися відбілюючими засобами до шести тижнів. При цьому емаль може знову потемніти, особливо якщо зловживати їжею, що містить природні барвники.
Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ